Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Ukázka z filmu 3

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

Ukázka z filmu 3

Andersis

Pro mě asi nejzábavnější a nejlepší díl od Declana. Ubraní digitálního gore podle mě jenom prospěla. Vraždění na mě působilo jako by se přitom scénárista ukájel, protože něco takového se jen tak nevidí. Scénář je opět bez mozku, ale to bylo konec konců u všech dílů. Jestli si chce Doug Bradley ( kterej si mimochodem zvojí zápornou roli užívá každým coulem stejně jako starý známý.... mutant vlasatý Three Fingers ) zopakovat roli Pinheda ze série Hellraiser, tak by měl něco dělat ze svou postavou protože pupkatý Pinhead ??? To už by bylo zvěrstvo. Já jsem z filmem zpokojený, dostal jsem co jsem chtěl a dalšímu dílu bych se nebránil, pokud by se teda odehrával ve stylu pětky. ()

Dellamorte odpad!

Tak toto som v podstate aj očakávala. Nie však podľa coveru. Keď som zistila, že figurínkuje aj PIN(Doug)head , vedela som, že ním si tá séria nepomôže. Niečo tak mimózne som nevidela dlhšiu dobu a snímku nepomohlo ani to, že Doug bol za mrežami. Plastické gore je na tom tak asi ako v Trome, nasadenie do krívajúceho mestečka detto. Ten riedkovlasý šašek s osádrovanou maskou vzbudzoval f*cktickú hrôzu. K tomu pridaj hopsajúcu kosačku( tá tu už bola pradávno) vysleduj prvú 45 minútovku a snáď sa ti kábel upne. Táto vražedná séria sa pokúša asi o niekoľko násobné predbehnutie " SCREAM / AMYTIVILLE / FRIDAY....série. No kým si to neodchytí niekto, kto na to má talent aj prostriedky , tak to bude blúdiť a zároveň blúzniť divákov. Kým nenabehne čerstvá adrenalínová krv ( čo takto konkurenčná skupina mäsožravých ) tak to už komentovať nemienim. BLAHH ! ( Doug je nesvoj, lebo kreveťáci upustili od HELLRAISERA - vraj pritvrdý scenár, no a takto si PINH udržiava aspoň takouto úsmevnou formou , svoju hereckú haha(!) kondičku ) ()

mzss1

|70%| Pátý díl této komediálně laděné hororové série. No, oficiálně bych to takto nenazýval, ale já si nemůžu pomoct. První díl byl vážnější, hororovější, druhý děsně ujetý, třetí - tam se ujetou trochu umírnila, ale byla tam zas zábavná a skvělá atmosféra mezi trestanci. Čtvrtý byl slabší, ale furt zábavný. Pětka přinesla opět ujetost – spíš bych to bral jako hororovou komedii. Úmrtí bylo drsné, šťavnaté, ale hlavní bylo, že jsem se pobavil – pojato to bylo nadlehčeně. „Hejkalové z lesa“ byli opět vtipní – zde snad asi nejvtipnější ze všech dílů. Není co dodávat. Hit to není, ale při špatné náladě mi toto určitě zvedne náladu. ()

Marsik

Když jsem před půl rokem dokoukal čtvrtý díl, řekl jsem si, že už takovýto film víckrát ne. Bohužel se mi v PC objevilo další pokračování a já blázen jsem opět zasedl a tupě čučel. Jediný důvod, proč jsem do toho šel, bylo zjistit, jestli režisér bude opět stejnej magor a sadista jako v dílech předešlých. A opět "nezklamal", protože pátý díl je extrémně brutální. Opravdu jsem odpornější film, co se týče vražd, neviděl. Tvůrci si už vůbec nelámou hlavu s nějakým dějem, nebo dokonce alespoň trochu logickým počínáním postav. Herci tam lítaj po plátně jak magoři a jeden za druhým jdou na kudlu třem retardům, kteří je bezmilostně rozpářou jako krocana na díkůvzdání. Doufám, že tímto dílem to skončí, protože pak už bych na režiséra podal nejspíš trestní oznámení. 45% ()

klerik

Napokon som sa vlastne bavil. Štvorku som vynechal a päťka nezačína najlepšie (a to úvodné scény prvých troch filmov by som dal tesať do kameňa), ale postupne ide o príjemnú vybíjačku. Mordy sú zaujímavé a pestré, hrdinovia v rámci žánra znesiteľní. Nejde síce o originálnu zápletku – jeden magor je vo väzení a ostatní ho chcú dostať von (3:10 VLAK DO YUMY, PREPDNUTIE 13. OKRSKU), ale film dobre odsýpa. Občas vám možno napadne, že prečo je mesto vlastne prázdne (a kde sa to odohráva ten festival) a určite budete závidieť pomocníkovi šerifky, ktorý zrejme celý film presúloží v policajnom aute, ale málokedy je piaty diel hororovej série takto pozerateľný. Škoda nevýrazného úvodu, pretože inak by išlo o podstatne znesiteľnejší film, než v prípade dvojky a trojky... Ak si spomeniem na určite drahšie pokračovania ako TCM: POČIATOK alebo HORY MAJÚ OČI 2, je piata zlá odbočka malý video zázrak... ()

• V čase 0:17:43, když policista padá k zemi, je vidět, jak mu z pravého stehna upadne šíp. V dalším záběru na ležícího policistu mu šíp zase z pravého stehna trčí. (Ace.A.T.L.)
  • Jedná se o druhý hororový film, ve kterém hraje Doug Bradley a má podtitul "Bloodline". Tím prvním byl Hellraiser IV: Bloodline (1996), v českém názvu Hellraiser 4: Pekelný jezdec (1996). (hladass)
  • Většina filmu se natáčela v UFO Film & Television Studios v Dolna Malina, vesnici u Sofie v Bulharsku. Natáčelo se 19 dní. (LUKICKK)