Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Zayl

Po vydařené jedničce jsem očekával alespoň z poloviny tak dobrou dvojku. Mýlil jsem se. Dostal jsem pouze bouři ve sklenici vody. Jedna hvězda za pětiminutové rozptýlení nad uřezanými končetinami, jinak to byla tragédie. ()

-Ravee-

Tak takhle utopit celkem slušný rozpočet v jedné z největších sra*ek co jsem poslední dobou viděl, je vážně umění.. Krkolomné záběry z ruční kamery tu dosáhly dokonalosti a člověk se v obraze ani trošku nevyzná, i když si div nevykroutí oči.. Ale věc, která mne nejvíce uráží, je naprostá absence jakéhokoli náznaku rozumného chování ze strany profesionálních vojáků, kterým jsem vlastně ani trochu nefandil a za jejich debilitu jsem jim smrt skoro přál.. Snad bych se i vsadil, že i kdyby ve filmu nebyla žádná zmutovaná monstra, celá skupina vojáků by se postřílela navzájem.. Plně doufám, že trojku už nikdo nenatočí.. ()

Wysch

Nejhorší na tom je, že si z tohohle filmu i něco pamatuju. A to je zlý, to je prostě zlý. Tenhle film zapomenout, a to co nejdřív. [TV] ()

mysiak

Pokračovanie hororov, nebývajú vo väčšine prípadov dobre, ale aspoň sa nešetrí brutalitou...najmä začiatok je fakt hnusný a otrasným prevedením klasiky sa z tohto stáva obyčajné béčkové pokračovanie... ()

Jillen odpad!

Mno, u scény s porodem jsem si liboval a říkal, že tohle bude fakt drsný...a že se první díl musí obávat, ale opak je pravdou. Tupá, nudná nastavená kaše. ()

zipper111 odpad!

Tak podívejte se... Hory mají oči 2 je neskutečná sračka. Jedničku jsem sice neviděl, ale tyto tupé vyvražďovačky považuju za naprosto nechutné trápárny, jejichž rozpočet bych radši věnoval na charitu nebo sebevraždu scénáristům těchto debilit. Hail Hitchcock! ()

iolaos

nemuzem prece ocekavat vysoky inteligencni qocient vojaku ve filmech jako tento... to, ze si mulen zapomene sapik u hajzlu, nebo ze se zajde slecna vychcat za sutr, ikdyz se to kolem hemzi zmutovanyma permonikama mi opravdu nepripada jako smysluplny podnet pro celkove hodnoceni.. HHE2 je velice slusna chutovka pro zanrove maniaky marne hledajicich vynalezavost gore v dnesnich vraj horrorech.. navic rozkosne exteriery, nechutne detaily, oci trhajici brutalita.. ano, italska klasika je jen jedna.. ,ale snaha se ceni..3,5.. ()

Makky

Slávny to prvý diel :). Ani som netušil, ako sa dá kvalitatívne klesnúť. Druhý diel začal a v podstate aj v celom priebehu bol brutálny. Začalo to dosť drsným pôrodom (slušne natočeným), roztrhanými črevami, sekerou v hlave, pokračovalo to chlapom celým od hovien, prstami v hlave, kladivom na genitáliách a takto by som mohol pokračovať ďalej. Chcel by som podotknúť scénu s jazykom v ústach, to bola skutočne "lahôdka" (tí čo videli, vedia). Naozaj tu je vidieť všetko, čo si len môžme predstaviť. Klasikou filmov takéhoto typu je nepochopiteľné správanie postáv. Americkí vojaci tu majú menšie IQ ako všetci tí nadržaní a zmutovaní úchyli. Zmutovaní kanibali sa naučili dokonca aj rozprávať, čiže namiesto "huaahááha" dokážu normálne komunikovať. Toto je naozaj obyčajná vyvražďovačka, ktorá ničím nepoteší. Oproti prvému dielu tvorcom už dochádzali nápady. Doslova mäsiareň s prstami, končatinami a mlynčekom na mäso (samozrejme na ľudské mäso) bola toho príkladom... Bohužiaľ si tie svine (tvorcovia) nechali pootvorené dvierka na tretí diel. Som už len zvedavý, koho nabudúce pošlú do Sektoru 18 na istú smrť. Aj napriek tomuto všetkému, čo som spomenul som sa našťastie nenudil a vyšli mi z toho ako tak tie 2 hviezdy ()

K.I.N.G.

A mně se to líbilo dokonce o trošku víc než první díl. Podte se hádat. Není to úplně na 4, ale nakonec jsem se rozhodl dát je, abych vás nasral. ()

Damiel

15 % - Otupělá vykrádačka povedené jedničky/remaku. Otázka zní jen - jaká parta pojede do zmutované zóny příště? ()

katuska138

Jestli první díl ušel, tak tohle byla opravdu hodně, hodně velká bída. Naprosto tupí vojáci s ještě tupějšími výrazy a naprosto nejtupějšími hláškami. Asi dvakrát jsem se lekla, jednou se od srdce zasmála a tím to pro mě tak skončilo. ()

CageDepp

Nad některýma věcma musí člověk kroutit hlavou, jak může někdo dát takovou hloupost do filmu v týhle době, že jde na záchod za roh chvilku po tom co tam zabili jednoho mutanta. Měla asi větší strach z toho, že by ji někdo viděl, jak dělá potřebu než z toho, že ji nějaký krasavec sejme. ()

Trevor

Martin Weisz prezieravo zmenil dej druhého pokračovania a spravil ho oveľa zaujímavejším ako tomu bolo v dvojke Wesa Cravena. V tejto časti sa pozeráme na prostredie, ktoré v divákovi vyvolá ešte väčšiu úzkosť ako tie predchádzajúce. Aj samotný úvod je pútavejší a hneď od začiatku je jasné, že sa budeme pozerať na najkrvavejšie vydanie krutých očí hôr. To je však aj chybou v niektorých momentoch, hlavne odseknutá ruka, ktorou padajúcemu vojakovi zamáva jeden z "baníkov" (nie tých z Ostravy, tí sú v pohode, až na Verbalku) či samovražda amerického vojaka sú pomerne prehnanými scénami. Avšak očakávaný scénar sa naplní do bodky a tak si milovníci béčkových krvákov prídu na svoje. A poteší aj vyobrazenie americkej mariny, na zničenie ktorej netreba sýrskych povstalcov. Stačí pár sedlákov z Nevady s vidlami...Takže pri najbližšej návšteve Slovenského raja nezabudni že Hory Ťa viďá. Ale to aj susedia... ()

fallangell odpad!

Proc se mi jenom zda, ze v posledni dobe uz u hororu nejak neplati, ze kdyz se clovek ma bat a lekat tak u toho uz nemusi premyslet. Banda hloupych radoby intelektualnich skautiku si vyrazi do pouste, kde uz 50 let nikdo nebyl a asi i proto je tak strasne tajna, ze o tom nesmi ani nikomu rict. Pak se samozrejme vsichni vylekaji ani nevi z ceho, zacnou pred kamerou zbesile utikat a rvat sproste statecna hesla. No a pak jsou titulky, uuu i am f**king scared. ()

Kopik

Horror?? Ne. Komedie??? Docela slušná. Vážně jsem se při tomto ,,horrou" více nasmál, než-li bál. Původní pointa jedničky, parta drsňáků, jeden šprt a dvě žneský + zmutovaný magoři = velice slabé pokračování a znehodnocení klasiky. Postě se to ani trochu nepovedlo (Viděno 13.03.2010) ()

dyfur

....takže jednotka Národnej gardy versus mutanti.....každy vojak i v príprave i ako študenti Vojenskej katedry na VŠ (kedysi) čo mali výcvik 1x týždenne tak každý vie,že zbraň sa nenecháva bez dozoru- ani keď ide na veľkú potrebu :)))) nikdy - tu Národná garda ich nechá povaľujúce sa a chýbal len nápis "tak ukradnite mi niekto túto útočnú pušku-načo ju tu nechávam" - proste demencia scenára - potom tí mutanti aj keď strelený je do hlavy nič mu to nerobí-to tam už mohli dať ufonov....áno odsekávanie ruky,prst v mozgu a podobné sú tam napriek tomu to nepôsobí hororovo - to už Pulp fiction je väčší horor ako toto.Táto dvojka Hôr čo majú oči bola podstatne slabšia ako Hory čo majú oči z roku 2006......pre seba:viackrát nepozeraj stačilo 2x. ()

ilemas

Velmi nepovedené pokračování o debilních vojácích a i když jsem se u toho snažil nepřemýšlet a nevidět hrozné chyby a voloviny ve filmu, tak i tak se na to nedalo dívat. Do konce jsem vydržel jen kvůli gore scenám, jinak bych dal odpad. ()