Reklama

Reklama

Thor: Ragnarok

  • USA Thor: Ragnarok (více)
Trailer 1

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

(více)

Diskuze

mikromishi

mikromishi (hodnocení, recenze)

No vejlet na Zemi to nebude, ona tam byla hned v druhý půlce první série a druhá se odehrává po CA2, takže by to časově asi nesedělo, tak snad to cestování s Billem dává smysl. Už jen protože domovinu Billla měl zničit Surtur, takže je možný že oni tři (s Thorem) po něm šli ale my z toho vidíme jen na začátku Thora v žaláři...

no tak snad to bude vysvětleno a z Bilndspotu jí ještě pustej na skok do MU :) 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

mikromishi

Nezmínili se o tom. .ale určitě se to v budoucnu dozvíme. Já doufám že je na cestách po galaxii s Beta Ray Billem jako v komiksech a pomáhá mu zachránit domovinu

mikromishi

mikromishi (hodnocení, recenze)

Zdravím,

dotázek plz, kam zmizela Lady Sif ? ostatní z Thorovy groupy tam byly jak víme...ale ONA ne. Něco mi uniklo ? naposled jí eviduju v Agentech kde si udělala výlet na Zem se ztrátou paměti...thx

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Ratemus

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Zdravím :) Tak jsem si to nechal uležet v hlavě, pro mě osobně bez-debat nejlepší Thor, humor a retro styl mi k tyhle postavě sedí víc než ta vážnost a temnota, která aspoň podle mě zrovna dvakrát ani jednou nefungovala. Stejně tak to řadím k nej Marvelovkám a v pomyslným žebříčku by se usadil hodně vysoko. Jedinou výtku bych měl asi k Valkýře, není špatná ale prostě asi jsem rasista :D stále mi nějak neseděla a u vzpomínky kdy jí zachránila modrooká blondýna s copem, jsem si říkal proč ten meč nezasáhl jí :D
Hulk se mi strašně líbil ale doufám že jeho intelektuální charakter zůstane na téhle úrovni protože mě neskutečně bavil. Loki je prostě Loki, toho nejde nemít jako postavu nerad :) Grandmaster je opravdu mistr a Skurge s M16 :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

BTW, byla by ještě větší prdel, kdyby v té asgardské divadelní hře hrál Thora po boku Matta Damona Jimmy Kimmel. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

No já tak nějak počítám, se čtvrtým Thorem a Enchantress ještě nedostala šanci a jak vidno když byla párty na Asgardu tak tam nebyla, protože byla vyhoštěna. No prostě sním ještě tak nějak počítám, vždycky může být nějak oživen, stačí jeho DNA. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já taky čekal nějakou magii nebo aspoň něco speciálního.. v podstatě to byl jen Nýmand z koštětem... NA CO MĚL TO BRNĚNÍ?! :D

V tomhle případě Helu spíš pomanuly mateřské city.. nebo co jí to najednou chytlo. :DDD

RedAK

RedAK (hodnocení, recenze)

To si děláš prdel, jak se osmkrát do měsíce může do 300: Bitva o ČSFD žebříček protlačit libovolná marvelovská sračka. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (více)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)

Reklama

Reklama