Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

BLADER

Z celej trilógie asi najslabšie, ale ako zakončenie trilógie je to skvelé. Aj keď som si trochu myslel, že je to miestami prekombinované. ()

Alexandre

Začíná nám to pěkně nudně, až sem si říkal, co z toho vůbec vyleze, ale ono se nám to hezky rozjelo a hned bylo o zábavu postaráno. Větší porce humoru, chvíle napětí a tak dále... Zkrátka Wes opět nezklamal, a i když to nebylo zas až tak dobré, já se obstojně bavil. Pořád je to pro mě mírný nadprůměr. 55% ()

Psycho.R

Řekl bych, že si to udrželo úroveň druhého dílu. I když šlo o klasický pokračování přelomu desetiletí (svojí zbytečností mi připomínalo třetího Krokodýla Dundeeho, který neměl posledním dílem co říct), i tak přihlédnu na to, že se to snažil Craven zakončit důstojně. Ale skrz veškerou snahu o originálního záporáka jsem byl právě touto postavou zklamán. Plus chyby ve scénáři... Vypadá to, že vyřikávam jen špatný vlastnosti filmu, ale pokud nebudete očekávat od filmu nic jako já, můžete ho bez újmy okouknout. Spíš jsem zvědavej na závěrečnou čtyřku po letech. ()

10Domik10

Z prvých troch dielov jednoznačne najslabší, no v každom prípade konštatujem, že Vreskot je pre mňa taká srdcovka, ktorá si nízke hodnotenie proste nezaslúži. Opäť tradične vygradovaný dej a dôstojné zavŕšenie skvelej dočasnej trilógie, vďaka svojmu dokonalému prvému dielu. ()

sarfian

Len vďaka tomu, že ide o sériu a nadväzuje tento diel na predchádzajúce, tak sa to ešte dá, ale len v rámci trilógie. Ak by išlo o samostatný film tak to by bola slabota. VIDENÉ 2x ()

GTS_PUNK

Druhé pokračovanie a celkovo tretí diel hororovej(?) série režiséra Wesa Cravena z roku 2000 predstavuje akési preklenutie realít. Príbeh snímky sa totiž z veľkej časti odohráva vo filmových štúdiách, kde sa natáča film Stab 3, vychádzajúci z udalostí, ktoré sa udiali vo Woodsboro v prvých dvoch častiach série Scream. Svojím námetom je Cravenovo dielo v tomto prípade zaujímavé nielen preto, že so sebou prináša relatívne originálnu myšlienku a zasadenie, ale tiež preto, že z neho cítiť, že sa neberie tak úplne vážne. To je koniec koncov jeden zo znakov série ako celku. Na tomto mieste sa však pozitíva, ktoré možno s týmto filmom spojiť, prakticky končia. Všetko ostatné, čo tretí počin Cravenovej sére prináša, je buď už "ošúchané" (telefonáty vraha, prezliekanie sa do kostýmu) alebo jednoducho nedokáže diváka zaujať. Príbehovo, pravda, okrem inej výpravy, totiž nie je snímka nijako inovatívna a prakticky iba ťaží z toho, čo už raz, respektíve dvakrát Craven v minulosti využil. A dokonca ani o tom nemožno povedať, že by to bolo extra dobré, keďže aj táto slasher séria - podobne ako mnohé ďalšie - sa vyznačuje celkovo priemernou až podpriemernou kvalitou. Scream 3 už naberá jasné kontúry takzvanej "dojnej kravy", ktorá vznikla, aby ťažila zo svojho názvu. Kvalitného totiž tento Cravenov film nemôže divákovi veľa ponúknuť. Necelé dve hodiny minutáže sú skôr len niečím, čo už v trochu zmenenej podobe mal človek možnosť vidieť, pričom z toho už skôr zrejme nebol dvakrát nadšený. Prakticky žiaden dôvod na nadšenie neprináša ani tento kúsok, ktorý v konečnom dôsledku nie je niečím, čo by stálo za to vidieť. ()

TheRay97

Jednička - bezchybná, dvojka o něco méně napínavá a zajímavá a trojka jakž takž dostala ode mne čtyři z pěti. Většinou jsou úplně první filmy tou největší bombou, pak ale kvalita klesá. Jestli to takhle půjde dál, tak nevím, kde mám to nadšení pořád shánět. Honičky a postupné odkrývání, kdo za tím vlastně stojí, stále ještě dávají smysl. ()

Hellknight12

Posledná časť trilógie je, čo sa týka príbehu aspoň pre mňa najzaujímavejšia ale bohužiaľ krátka. Príbeh mohli viac natiahnuť, škoda, že ten koniec bol aspoň podľa mňa urýchlený. Čo sa týka hercov tak sa môžu vyrovnať prvému filmu a aj ich charaktery sú napísané o niečo lepšie. Pár vedľajších postáv mohli síce vylúčiť ale čo už. Film môžem odporučiť každému kto má rád slasher. Celkové hodnotenie za mňa je 75%. ()

KillerZeli

Na začátku jsem viděl i něco co v předchozích dílech chybělo - atmosféru ale ta se po chvíli ztratila a nahradilo ji utahování ze všech béčkových třetích dílů jiných hororových řad a to hlavně tím, že nakoupili céčkové herce.. ()

sigi2

Púhy priemer, rutinné remeslo. Je cítiť, že to Craven točil iba preto, aby mu štúdio povolilo ďalší film troška iného razenia - Music of the Heart. ()

Alojs

Pro diváka zbytečné pokračování, které se stává již jakousi rádoby zábavnou parodií. Smutné? Možná... producenti se ale jistě tetelili blahem a zavčasu to zalomili u trojky. 20/100 ()

Kariya

Nedávno jsem už asi po miliontý shlédnul trilogii a jedničku a trojku musím o hvězdu posunout výš. Dvjku fakt ne. Můj původní koment mě překvapil, už jsem si ho nepamatoval. Zněl, že je to blbý, až je to směšný. Dnes musím uznat, že jsem se mýlil. Vlastně je to na slasherový žánr pecka a já si trojky cením opravdu moc. Cením si ji pro vydařenou změnu od předešlých dílů, kdy se děj přesunul do filmových studií, která vytvořila příjemnou filmovou >filmovou< atmosféru. Četnost postav opět nechybí, stejně jako postavy nové (detektiv). U detektiva je sympatické, že i on se zapojil, ne jako ve většině případů tam jenom kecá a nic neodhlaí a často jenom chcípne. Zkrátka jedna z ukázek toho, že se tvůrci a scénárosté pořádně vyspali, než toto natočili a pustili do světa. Děj má dvě tajemství - neodhalená minulost matky protagonistky a vlastní scénář vraha. Vrah zde konečně zase vymýšlí geniální vraždy, žádné přepadení automobilu s po zuby ozbrojenými fízly (kteří nic nedokázali). Závěrečná půlhodina nemá chybu! ()

Shanen29

Velmi slabé ,ikdyž určité chvilky dávaly o sobě vědět,že se dívám na horor.Opravdu odfláklá práce.Čekal jsem víc. ()

Uesbe

Vreskot 3 nemá výrazné chyby, len proste zostarol. Tie prekvapenia a facky od reality už nie sú čerstvé a dych nevyrazia. Avšak morbídna zábava stále platí, a to je pravá podstata Vreskotov. ()

Najt

Mě tahle série baví, je to moje srdcovka. Trojka byla sice slabší, ale i tak to je dobrej kousek. I když je to "horor" v dnesní době spíše komedie, ale to je fuk, tak Vřískot má prostě kouzlo, atmosféru, pozitivní herce a celkově z toho čisí pozitivní energie, i když je to "horor" :D Po mrtě dlouhé době repete a prostě bavilo, jak jedna, dva, tak tři... ()