Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

david141474

Vypadá to, že mám pro Vřískot slabost, zatím mě ani jeden díl nezklamal, jako to bylo např. u Pátků. Děj je skvělej. Postavy jsou zajímavý. Ghost Face je skvělej. Herci jsou skvělý. Soundtrack je božskej. Zvrat taky není špatnej. Nevím proč, ale tyhle zvraty ve Vřískotech jsou opravdu dobře udělaný a celkem nečekaný. A celkem mě zajímá 4. díl. 8/10 Pořád dobrý, ale druhej díl je přece jenom lepší. ()

Lilith03

Pořád stejné... Sidney by si zasloužila chcípnout jak je to hloupá postava, policista a reportérka jsou jediné plus filmu, ale je to taková neoriginální nuda, že víc pozitiv nemám. ()

F2003F

Špatná zlátanina pokusu o dôstojné zakončenie trilógie. Zle sa na to aj pozerá, hrozné výkony a záver čistý otras s tými vestami. Sidney, úspešne ukrývajúca sa pod falošnou identitou sa rozhodne vrátiť na miesto činu sama od seba, už okrem znalostí kungfu nadobudla aj nesmrteľnosť a vraha ani niekoľko rán zo zbrane nerozhodí. To už ani vtipné to nie je, ach ()

zawa

Už ne, už toho bylo dost. Originalita se skoro vytratila už ve dvojce. Tady už po ní nezbylo nic...40% ()

zekon odpad!

Tohle udělal Wes Craven? Nevím jestli se ptát proč nebo jak. Je to naprosto neskutečně trapný odpad. Pokud si pustíte 20min na začátku a 15min. na konci tak uvidíte to co za to stálo a zbytek nemůže nikomu chybět. Trapné, laciné scény, permanentně opakování 1 a 2 dokola, nesmrtelný záporák, protahování konce. U horroru se divák bojí, tady trpí a skřípe zuby. ()

wrzec

Jako zakončení úspěšné série, musí fanoušek přihmouřit obě oči, pořád ale trojka Vřískotu dopadla o třídu lépe než pokračování jiných teenagerských hororů (Tajemství loňského léta, Nezvratný osud, apod.) ()

Lukkyn

Tak tohle už bylo opravdu moc nic novýho ani nic převratnýho ani vraždy nic moc napětí má dovolenou a herci už taky nic novýho nepřinesou a oni to i vědí. Zbytečný díl - jsem zvědav na 4 která si zatím drží dobré ohlasy! ()

Legi36 odpad!

Nejhorší díl,nudné otravné,ničím mně nezaujal.Trapné-odpad!Tohle srovnávam z telenovelou!!Nezlobte se ,ale začínate mně děsit hodnocením!!Tomuhle odpadu dávate 3-5 hvězdiček!!Jsem asi jediný co ma vkus na filmy!! ()

michalkop

Naprosto průměrný horor. Ničím neurazí, ničím nenaštve. Téměř ničím nevystraší. Možná slabší polovičku. Vzhledem k datu natočení v něm není ani příliš nechutností. Jediné, co stojí za řeč je poměrně zábavné kritizování filmových klišé. 45%. ()

Tomulka

ještě že jsem to neviděl už dvojku jsem měl co dělat , abych jí dokoukal, ale mé pravidlo je, že nehodnotím co jsem neviděl celé. Takže tento nehodnotím hvězdami, ale napsat jsem musel. Už netočte další díly prosím. ()

Mark1983 odpad!

Třetí díl dle mého názoru patří k nejhorším pokračování,jelikož se jedná už o profláknutou část,která mě zklamala. ()