Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

O´Neill

Bylo to zhruba na úrovní dvojky, ale nějak mi to nechtělo utíkat. Zkrátka ty dvě hodiny na to byli moc. Atmosféra opět žádná, zkrátká takový normální film. Nicméně ty tři hvězdičky si to stále zaslouží, i když je to na hraně. ()

Mefistofelle

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co je pro tenhle díl typické a co jej odlišuje od ostatních, až jsem přišla na jedno... všechny 4 díly vlastně jedou v tom samém zaběhnutém schématu natolik, že je velmi obtížné je od sebe navzájem odlišit. Mnoho z vás by mohlo namítat, že takto je to u spousty vyvražďovacích sérií, a mohli byste mi jich z fleku vyjmenovat nejméně deset, ale nemůžu si pomoct... nikde mi to nevadí tolik, jako právě zde. Postavy, ačkoliv jsou skvěle herecky obsazené, prostě po čase začnou nudit a touha po nových tvářích je marná. To, že příběh je nekonečné omýlání toho samého, tomu rozhodně nepřidává. Inu, vyloženě jsem se nenudila, ale pocit deja vu byl natolik silný, že s hodnocením jít výše nemohu. ()

DruidKarel

1063. hodnocený film: Další variace na příběh o vraždícím monstru, které je zahaleno pod rouškou hororové masky. Neve Campbell mi zůstane asi navždy spojena s rolí Sidney Prescottové, podobně tak zi zapamatuji i jiné role, například roli hloupého a mě nepříjemného policisty. Rozhodně tento díl série s ničím převratným nepřišel, a proto uděluji průměrné hodnocení 3*. Opravdu tak mohu doporučit jen těm, kteří by se necítili dobře, kdyby neviděli další díl ze série. 3* ()

dubinak

Hvězdička za nápad zdokumentovat,co se stalo s předešlými hrdiny. Hvědička za to,že film je zase to stejné jako předchozí díly,zkráceně za absolutní podobnost,která neztratila na kráse. ()

campix

Těžko se nějakému pokračování povede překonat původní snímek. Kvalita Vřískotu má s každým dalším dílem klesající tendenci a třetí díl je opět o fous horší než ten předchozí. Napětí je zde sice budováno opět dobře, ale už mi nějaké scény a celý koncept přijde skoro jako parodie originálu. Kdybych nevěděl, že se na nás v dubnu chystá 4 díl byl bych velmi pobouřen, jelikož toto by opravdu nebylo adekvátní zakončení série snímků. ()

Juto

Nie je taký efektívny ako pôvodný film Vreskot, ale napriek tomu vyvoláva dostatok strachu a vzrušenia. Je to o niečo temnejšie ako predchádzajúce dve časti. 7/10 ()

emo

Zakončenie trilógie sa vskutku neberie vážne a nemali by ste ho brať vážne ani vy... Už len cameá Silent Boba a Carrie Fisher hovoria samé za seba... ()

WolfR

Další pokračovaní Vřískotu. Příběh je tentokrát slabý a jen omílá to, co bylo řečeno v předchozích dílech. Ovšem potěšující je, že opět zůstala naše hlavní trojce postav a malé cameo si taky zahrál poradce na horory Jamie Kennedy. Vraždy jsou možná nejpromakanější z celé trilogie a jsou to fakt nářezové scény. Atmosféra tu ještě jakž takž je, ovšem není to nic slavného. Film si tentokrát utahuje sám ze sebe až moc, což mi vadí, ale dá se to snést. Nové postavy jsou v celku dobré a určitě si zapamatujete pár dobrých zabijáckých scén. Navíc film obsahuje přímo dokonalé a vtipné narážky na Hollywood. Konec filmu je takový nic moc, ale celý snímek celkově je dobrým zakončením trilogie Vřískot. 3 hvězdy. PS: Scéna v místnosti s maketami je geniální. ()

Sabrewulf odpad!

Fraška. Trapas. Vývar z vývaru, který byl před tím vyvařen ve vývaru z vývaru. Není mi jasné, proč existuje i třetí díl. Přece být tou studentkou, nebo reportérkou, tak po zkušenostech z prvního dílu (z druhého tím tuplem), chodím po zuby ozbrojen a při prvním pokusu o to mě zabít, maskovaného útočníka provrtám. Nejzbytečnější trilogie. ()

Nivenx

Třetí díl je nejslabším dílem série. Občas už velice stupidní, místy krvavý a zábavný slasher. Ale už je to dost průměrné. 50% ()

vesper001

Zabíjet představitele i představitele představitelů musí být jako dostat svíčkovou na dva způsoby. Jenomže knedlíky zůstanou knedlíky, v tom je ta potíž. ()

Doudis19

Třetí díl legendární, vyvražďovací série působí opravdu nejméně povedeným dojmem. Není to snad zvoleným prostředím, Hoollywoodské ateliéry a vůbec Miramax studia jsou skvělým nápadem, který se stejně tak povedeně podařilo přenést na plátno. Bohužel problém je ve scénáři. Oproti ostatním dílům se zde sází především na náhody, nelogické chování postav a co je nejhorší scématičnost jednotlivých vražd. Proto film jako celek působí děsně nudně, což potvrzuje i mdlé finále spolu s totožností a motivy vraha. ()

filmmovier

Ono by to klidně na ty čtyři dalo, ale minulé díly byly o dost lepší. Navíc ke konci už film působí trochu zmateně, schází mu ta správná atmosféra a je tam málo vražd. Ale pokud to beru jako ,, závěr " trilogie, je to dost ucházející. Co dodat, od Wese Cravena jsem čekal trochu lepší trojku. Jinak je v ději příjemná změna. Odehrává se to v Hollywoodu a filmovém zákulísí, takže super. Je tu stará prověřené garda ve složení Cox, Arquette a Campbell a opět jim to skvěle šlape. Dost jsem se smál a celkově mě to bavilo. Scénář byl výborný, ale ke konci film ztrácí dech a chyběla mi tam i hororová atmosféra. Ta první polovina ale byla bravurní a odhalení vraha bylo překvapivé. Takže: ubývající tempo a o něco slabší díl oproti minulým. ()

Remivsremi

Jedná se o nejslabší díl trilogie. Postavy už začínají používat to klasické hororové jednání, tudíž se chovají jak imbecilové, ale filmu prospívá jeho nadhled. Odhalení vraha nakonec bylo překvapující, ale ohrané. Vždy si raději pustím jedničku a čtyřku. ()

Motinski

Najslabší a hlavne najhlúpejši diel. Po tretí krát sledujeme to isté čo stále. Pátranie po vrahovi a postupné vraždenie bezvýznamnych postáv o ktorých nič nevieme a ani vlastne nechceme lebo od začiatku je jasné že zomrú. S hororom to už nemá spoločné takmer nič a miestami som si pripadal že film patrí do Scary Movie série. Robenie si srandy zo samého seba už nepôsobí vierohodne a chýba nadhľad. Stále to ešte nebola úplna nuda, začiatok bol opäť fajn (tie openingy Craven zatiaľ stále zvládol) a na vraha som tipoval niekoho iného. Koniec bol naťahovaný (zase) a bolo mi úplne jedno čo sa tam deje. Schválne si skúste zrátať koľko krát sa pri ňom chytíte za hlavu. Škoda že už film nevedeli potiahnuť ani staré známe postavy. Gale a Dewey opäť tá istá telenovela, Sid už tiež pôsobila nemastne, neslane, no a najviac WTF moment boli halucinácie s matkou a Randyho videokazeta. Keď nemáte nejaký špeciálny vzťah k prvými dvom filmom (alebo aspoň k prvému) nemá cenu to pozerať. ()

JimmyII

Ale jo, třetí díl už trochu ztratil dech. Přišlo mi to už moc překombinované a nelogické (rozuměj výrazněji, než předchozí dva díly), takže jsem se místy nudil a už nebyl schopen přistoupit na scenáristickou hru. I když se snaží stále využít prostředí filmu a díla Stab, už to trošku hapruje. Unylejší mi přišly i herecké výkony (byť hvězdných) přicmrndavačů (Emily Mortimer, Parker Posey, Patrick Dempsey), byť vrah pořád docela ušel. Kolem a kolem však díl, který už být nemusel. Ale pořád docela pobaví, když nic nečekáte. ()

Lachtaan odpad!

Dávno před tím, než začala svým otravným ksichtem mrvit Hollywood Kristen Stewart, se na tomto postu uhnízdila Neve Campbell s tou vůbec nejotravnější "hororovou" postavou v dějinách. Ono to bylo už trapné ve druhém díle, že pošuk s kudlou v ruce a levnou halloweenskou maskou se objeví kdekoli, kde je zrovna ona, přestože ona jediná neskončí s oním nožem v zádech. ()

BROKEN_

Třetí díl je právem považován za nejslabší díl série. Je tu méně Sidney, méně krve, méně atmosféry. Wes Craven to ale pořád drží na úrovni sledovanosti a nebýt jeho, je to slabé béčko. Takhle je to solidní béčko, na které se dá s klidem dívat. Závěrečné odhalení překvapilo na rozdíl od druhého dílu. Carrie Fisher potěšila : ) ()

Raven0

Nejhorší vřískot ze všech. Toho opakování je už halt trošinku moc. A to stačil jen trochu originálnější scénář... ()