Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

helloween93

Vraha střelí Dewey několikrát do prsou, on má vestu, takže se odplazí pryč, aby ho Dewey v závěru opět střelil do prsou, a až po radě Sidney mu dá headshoot...proč do scénáře dají takovou hloupost? Celý film lze zaznamenat, že Craven už vaří z vody, nicméně ten závěr viz. výše je fakt hrozná scénáristická bota. Rozeznat, kdo je vrah lze celkem lehce. Za ten hloupý konec 2*. ()

Rathalos

Trojka je asi priblizne na rovnakej urovni ako dvojka,fajn atmosfera,herci,napatie i lakacky,tato seria o neznamom vrahovi v maske sa jednoducho podarila...:-) ()

MickeyStuma

"Trilogie je rarita mezi horory, ale existuje. A musí se s ní počítat, protože každá trilogie je vlastně o návratu na začátek a o odhalení něčeho, co nikdy nebyla pravda. A proto tu máme superpravidla pro trilogie" Pocta teenagerovským slasherům tedy potřetí a v plné ofenzívě. Alespoň co se týče těch pravidel. A to je právě důvod, proč tu v podstatě nemáme nic originálního. Naopak to celé vypadá jako zoufalé sebevykrádání. Jenomže o tom to právě je. Takže tu máme dalšího zabijáka v masce a diváci čekají, někteří se to snaží předem odhadnout, kdo že se za tou maskou zase skrývá. Kdo bude snímek brát setsakramentsky vážně, bude zklamán. Kdo bude snímek brát jako další povznesení veškerých klišé slasherových předobrazů, bude naopak spokojen. Změnou je však kupodivu žánrové zaměření. Hororová komedie? tak to ani omylem. Tentokrát to spíše zasahuje do thrillerových vod a místama dosti vážně. Humorná stránka a sebeparodie se zcela vytratila a o nějakém gore si každý může nechat jen zdát. Ale takový už povětšinou je úděl třetích filmových dílů jako takových. Čest výjimkám. ()

Folky

Takhle vypadá vaření z vody. Motivace vraha je zoufalství nad vymýšlením, co by to mohlo být, a i když bych to nikdy neřekl, tak meta boření čtvrté stěny ohledně závěru trilogie je jen otravné. Tohle mělo skončit u prvního dílu. ()

domirovec

Třetí díl Vřiskotovský série už rozhodně není to co býval první a z části i druhý díl, přičemž naopak působí vcelku hodně ohraně a nezajímavě. Samotný děj je taktéž nenápaditý a celé to působí ještě podprůměrněji než druhý díl. Na svoji dobu se však furt jedná o povedenou srandu s nějakým tím vtipným zabíjením. 3/5 ()

figliar

Tretia časť si udržala kvalitu predchádzajúceho dielu. Nie je to terno, ale ani som sa pri pozeraní nenudil. Vrah bol síce zjavný od začiatku, ale aj tak ma dej miestami prekvapil. Aj tu však platí, že sa jedná viac o paródiu ako o horor, ale herci si zahrali svoje úlohy dôstojne. Najviac mi na filme vadil účes Courteney Cox, čo považujem za prekúsnuteľný problém. ()

plagjoklas

Tak toto je tak v style novej nocnej mory no tej to nesiaha ani po päty. Opakovaný vtip (no neviem ako to nazvat v tomto pripade :)) nie je vtipom ()

Kakho-oto

Jedná se o omýlání toho stejného pořád dokola, přesto se mně líbí i tento díl trilogie Vřískot. Rozuzlení příběhu je velmi překvapující na hranici uvěřitelnosti a reálnosti, divák zjistí o matce Cidney věci, o kterých dosud neměl vůbec žádné tušení. Vraždění již není tak brutální (to mně osobně nevadí), hlavní tři postavy jsou pořád stejné, humor je stejný. Zkrátka a dobře třikrát kvalitně a dost, čtvrtý díl by byl již zbytečný. Pro mě je trilogie Vřískot kvalitní filmařský produkt 90. let. ()

Torgal

Vreskot je v treťej časti už paródiou sám na seba. Akékoľvek napätie (mimo úvodnej scény) úplne zmizlo a človek len čaká na záverečné (imbecilné) odhalenie kto je vrah. Miesto poctivých horrorových ľakačiek tu všetci pištia od strachu aj keď ich niekto osloví cez deň na ulici. Špeciálne wtf sú cameá Jaya a Tichého Boba a Carrie Fisher - toto už s horrorom nemá nič spoločné. Napriek tomu nemôžem tento film úplne odpáliť, lebo priznávam, že som sa na ňom relatívne obstojne bavil. 5-/10 ()

Kingjiri

"Šílenci nezabijí to, co nedokážou najít." Sám o sobě tenhle díl špatný není, jenomže má bohužel velkou smůlu v tom, že je třetí v pořadí. Sice tvůrci navázeli řádění vraha v masce na zdejší natáčení dalšího dílu fiktivního filmu o vraždách ve Woodsboro, zde však jejich invence skončila. Opět se roztáčí již dvakrát viděná série vražd prováděná maníkem se stejnym outfitem a opět se čeká na "skandální" odhalení vraha na konci. Pro mě již hodně ohraná písnička za dvě hvězdy, kterou moc nezachraňuje ani pár opravdu povedených vtípků. ()

PEZ

Stale na urovni, stale vtipne narazky na seba a v tomto pripade na trilogie, avsak dych uz pomaly dochadza. Problemom je najma kopiace sa klise k zaveru filmu, kde sa postavy spravaju uz nadmieru nerozumne. Plus je citit sebavykradanie predchodzych dielov. Ale potesili detaily, ako ked sa objavili na chvilu Jay and Silent Bob, ci mile cameo Carrie Fischer . :) No a plusom je samozrejme opat kopec znamych tvari z americkych filmov a serialov. ()

Al44...

V podstatě to samé co jsem napsal o druhém dílu. Toto mělo být důstojné a skvělé zakončení celé série. Místo toho je to maximální recyklace předchozích dílu, spojená s nic moc atmosférou, která se nám kamsi vytratila (což je u hororu průser). Škoda, že nebyl vůbec využit potenciál L. Henriksena. ()

Professor Zoom

Myslím, že dvojkou to mali uzavrieť. Celý tento film som bral skôr už ako komédiu (skoro všetko cliché) ale koniec ma fakt dostal tak tomu tú tie nejaké bodíky ešte pridám. 65% - 3* ()

JimiH

Zatímco dvojka zajímavě obohatila původní díl, trojka je ve všech ohledech línější. Některé nové nápady jsou sice vydařené, ale chybí tomu promyšlenost předchozích dílů. Meta rovina sice hodně věcí omlouvá a identita vraha není úplně špatný nápad, ale jeho motivace je slabá, i za předpokladu, že jde o parodii. ()

tranquill

"Musím ti říct, Gale, že mám pocit po těch dvou filmech, jako bych byla v tvým mozku.. Proto mne pořád bolí hlava!" - "Váš seznam,, to je matrika zemřelých..." - "Detektive, a váš oblíbený horor?.. Můj život!" ()

Zombo

První dva díly jsem s trochou tolerance překousnul, ale ve třetím jsem už tolik trapnosti, otřepanosti a nudy neustál. Naprosto chápu, proč bylo nutné natočit Scary Movie, protože do nedávna se člověk měl ještě u hororu bát a u komedie smát. Co mám dělat u Vřískotu 3 mi uniká. Žasnout nad směšností a obdivovat, co se dá vymačkat z dávno vyschlého "příběhu", nebo rovnou zvracet? Tohle mají být pokusy o parodii?? Zachraňovala to jedině Courteney. ()

waska

Ještě že tam byla princezna Leia :-) jinak bych mezi dvojkou a trojkou neviděl moc velký rozdíl. Nic nového to nepřineslo, ale dá se na to ještě koukat. Do kina bych na to ale nešel. A taky doufám, že už nechtějí natočit čtyřku. To už by byla vážně zvrhlost. ()