Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Braga

Tento díl pro mně povedeného horou je o něco horší než ten první díl . Jinak nechápu tu vojenskou jednotku musel jsem se těm jejich výkonům smát . Bylo jich tak 30 ozbrojených od hlavy až po paty , přežilo jich jenom tři. O dost slabší než 1 díl! ()

Ace.A.T.L. odpad!

Přežil jsem to.... Ale můžu říct, že to byl děs... Absolutně nesmyslný chování "vojáků", špatný herecký výkony, nelogický pobíhání sem a tam. Je naprosto logický, že když někoho vtáhnou do díry a zlomí ho v pase, tak budu volat do díry jeho jméno a čekat, až odpoví. Určitě budou lidi volat jméno někoho, koho hledaji, ve tmě, když víme, že tam někde je bubák. No naprostá sr.....a. Za mě ODPAD! a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU.... ()

JenomDominik

D*vko, d*vko! V podstatě vyvražďovačka stejný kvality jako jednička, akorát o trochu míň promyšlené, i přes to stále na 3* (50%) ()

Catella

Jestli se tohle děje na vojenských základnách a vojáci se chovají stejně debilně i ve skutečnosti, tak až bude jednoho dne válka, tak jsme těžce v prdeli... no a teď k filmu: opět tu máme oblast 16 a vraždící vidláky, kteří tentokrát plení řady ámerickejch vojáků. Jediný, co mě trochu mrzelo je, že se většina filmu odehrávala v dolech a scény byly tak tmavé, že nebylo skoro nic vidět. ()

Mangano

Nabírám dojmu, že na co Wes Craven někdy sáhl, to svojí neschopností proklel. Film zdánlivě působí jakoby ani neměl scénáristu nebo režiséra. Prostě si nějak svévolně začne a pak se jako beztvará hmota chvíli povaluje po poušti dokud nechcípne. Připomíná mi tak svoje vlastní postavy na obou stranách, ať už ty nadržený zlobry nabo ty vypatlaný gardisty, co by se navzájem zapálily i u přípravy topinky s česnekem. Roztřesená kamera místy dost irituje, hudba úplně k ničemu. Tohle se zas a znova nepovedlo. Jednu hvězdu dávám za brutalitu, kterou se snímek snaží diváka udržet po celou svoji stopáž, škoda jen, že tak zřídkakdy. ()

Longhorn

Nový režisér, nová zápletka a stejná poušť. Skupina vojáků v zácviku si prodlouží svou cestu, když zaslechnou volání o pomoc. Bohužel netuší jak dopadla předchozí rodinka a tak zajedou do pouště v novém Mexiku, kde s nimi má skupina mutantů promyšlený plán. Muže pozabíjejí - samozřejmě co nejbrůtalněji to pujde - a ženy nechají žít, aby pomohly zplodit novou generaci pouštnícho obyvatel. Prakticky jsem měl pocit, že Martin Weisz měl obě ruce svázané a celý film ošéfovala Cravenovic rodinka. Dočkáme se pár vychytávek, ale stejně by se tenhle zázrak dal zkrátit ještě tak o dvacet minut. Zběsilé změny stylu (asi jak se naše trojka střídala za kamerou, či spíše který z Cravenů zrovna kecal do režie panu Weiszovi) narušují atmosféru a napětí je veškeré žádné. Chcete-li krev, mohl by se vám to líbit, chceteli nechutnosti, mohlo by se vám to líbit, chceteli se bát, mohlo by se vám to líbit, chceteli se bavit, najděte si raději něco jiného. ()

cashplouch

Téměř přesný opak jedničky, bohužel. Snad všechno je tu špatně. Scénář psal totální mimoň, je zde plno nelogických momentů /chování vojáků je nemožné a situace, do kterých se dostanou, si v podstatě zaslouží, i když je to vůle scenáristy/. Opakování neustálých otázek - kde mám kulomet, kde je lano, kde je Missy atd. - diváka naštve a za chvíli máte chuť nakopat všechny... Mutanti taky nejsou nic moc, a ten jeden "hodný" najednou zmizí neznámo kam. Režie a hudba nevýrazná; seriáloví herci sice nejsou úplně špatní, ale jejich postavy s nulovým IQ vzbuzují spíše smích nebo hněv. Asi jediná vtipná scéna s useknutou rukou nemá šanci lautr nic zachránit. Je to hrůza, ale ne v hororovém slova smyslu. ()

MisoSR

Ak sa dokážete preniesť cez absolútnu tuposť hl.hrdinov aspoň tak ako ja, tak sa pri HHE2 zabavíte asi tak, ako by ste sa pri sledovaní podobného žánru zabaviť mali....otrepane jednoduchá dejová línia, stupňovanie gore levelu a postupné umieranie hrdinov dokáže ešte stále pobaviť:) Avšak pred pozeretím tohoto filmu vás ešte raz musím upozorniť: Tí vojaci su fakt neskutočne tupí :) ()

Phillippus odpad!

Obrovská nuda. Primitívny scenár, výkony hodné béčkových pornohercov, absolútna stoka. Čomu som sa tešil u jednotky bolo tu spravené úplne naopak (skľučujúce exteriéry boli nahradené šachtou). Úvodný pôrod slabý, zabíjačky slabé, mutanti slabí (po jednotke ostali asi iba tí horší). Weisz by mal radšej baliť hamburgery, toto bola absolútna škoda peňazí a energie. ()

Ponocnej

Opět mě tento film nezklamal. Docela sice čerpá s filmu descent ale to není vůbec na škodu. No hlavní hrdinové daleko sympatičtější než v minulém díle ale jejich smrti sem taky nikdy nějak nelitoval zkratka ztráty na obou stranách a dobra akce možná spíše akce než horor. No a to znásilnění teda bylo v minulém díle daleko lepší ale nechci vám vyzradit vše zvláště když toho tolik k vyzrazení ani není. ()

Naranyan

Nepředpokládám, že tohle někdo myslel vážně. Jednoznačně se nedá hovořit o "pokračování" HHE, kdo by to tvrdil, obvinil bych ho asi z rouhání nebo co. Na tomhle filmu bylo špatné úplně všechno s výjimkou gore. Pakliže je ale gore to jediné, čím film alespoň trochu zaujme, nezbývá mi, než hodnotit dvěma slovy - prvoplánová kečupárna. ()

freezer02

Remake jsem vychvaloval, ovšem toto pokračování mělo směřovat raději rovnou na dvd...typické pokračování parazitující na názvu původního filmu, ale jinak je to děsná volovina 35% ()

w.w.

Najkrajšia mariňáčka v dejinách filmu :o) Samozrejme že toto dielo na Oscara neašpiruje, ale ak si chcete kvalitne oddýchnuť od dejovo náročného filmu a len si vychutnať trošku strachu a napätia (v tomto prípade aj humoru) tak si ho kľudne pozrite. Chýbajúcu logiku niektorých situácii si proste netreba všímať,ale je to film z kategórie pri ktorom viete do čoho idete a nečakáte nejaké zázraky. ()

schindler

2 hvězdičky jsou za masky mutantů a za pár drsných záběrů, jinak nám film povážlivě zbéčkovatěl.Vojáci se chovají jako parta idiotů, z úst jim vycházejí idiotské dialogy a vůbec je škoda, že se z toho někteří dostanou, nezaslouží si to.Škoda, po skvělé jedničce bylo zaděláno na dobrou sérii, těď se do trojky asi nikdo nepustí. ()