Den Svatého Valentýna: Pamatuješ si toho chlapce, kterého všichni na den svatého Valentýna ignorovali? Nevadí. On si pamatuje tebe. Byl neoblíbeným šprtem, na kterém si každý frajer ve třídě vybíjel své rozpínavé erupce ega. Teď je z něj úspěšný muž, uvnitř se však nezměnil nenávidí svoje bývalé spolužáky k smrti. Natolik k smrti, že je začne jednoho po druhém likvidovat na svátek svatého Valentýna. Láska a nenávist si ještě nikdy nebyly tak blízko (oficiální text distributora)

jondoe

horor na zatial nie tak moc okukanu tematiku sa moc nezdaril.mozno keby to scenarista a aj rezia neodfakli bolo by to lepsie.ale ako jednohubkala s to celkom delo pozerat ALE mohlo to byt ovela lepsie. ()

Lencha

Můj oblíbený David (Angel z Buffy) v roli vraždícího "monstra", kterej se celou dobu tváří jako že já nic já muzikant:-) A to jen proto, že se mu holčičky na tanečku smály, když byl ještě malej kluk. Tak moc to zamávalo s jeho psychikou, že si počkal, až holky vyrostou, stanou se z nich moc pěkný kočky a pak se na nich vyřádil:-) A když už byl v tom vraždění, tak to vzal i s těma okolo nich:-) ()

wosho

Rutinná vyvrařďovačka namyšlených koček, bez gradace napětí (které vlastně chybí) a nudným dějem. Jedině komu se tento nic moc horor mohl líbit, jsou uhrovití kluci co je šikanují nějaké pipky. ()

beyli

O tomto filmu jsem si přečetla v časopise Filmmag, myslela jsem že to bude něco jako Vřískot, který považuji za jeden z nejlepších hororů. Začátek byl celkem napínavý, ale po chvíli mě to přestalo bavit. Hodnotím spíš jako podprůměr. ()

willis

Už jedna z prvních scén, kdy se studenka medicíny chystá pitvat mrtvolu oblečená v přiléhavém tílku ukazuje, že není něco v pořádku s realitou. Celý film pak vrcholí nelogickým a nesmyslným závěrem. ()

janistr

Tak tohle bylo opravdu velice slaboučké. Děsivé momenty téměř žádné. Hrdinky (slečinky) jsou nesympatické pipinky, kterým člověk přeje, aby bídně zhynuly. Navíc ten překombinovaný závěr... ()

zzuzi

Takovej "daseříct" horror plnejch očekávaných okamžiků, které bohužel převládaly nad překvapivými situacemi. Jediný, co tenhle film trochu povznáší, jsou účinkující známé osobnosti, ale ani to mu moc nepomohlo... ()

RomeroIsGod

Průměrnej teenage slasher s mladou Denise, kterej neurazí. Žádná velká brutalita, to od toho ale ani nikdo nečekal. Stylová smrt ve výřivce. 55% ()

Ronaldo79

Jedna z těch lepších kopírek Vřískotu a podobných vyvraždovaček. V paměti mi utkvěla hlavně maska hl. záporáka a smrtící scéna s Denise Richards. ()

Finarfin

Jakože tento styl thrillerů moc nemusím, Valentine mě poměrně příjemně překvapil. Je tam ale pořád příliš mnoho částí zavánějících tuctovostí a účelovostí. Poměrně zajímavá pointa. ()

Badel

Naprosto neinvenční, ani jeden zajímavej nápad, napětí nebo hrůza nikde. Herci hrozný, ale to je ok v teen hororu, ale že je to nuda, to neodpustim. takže jedna hvězda za holky. Nejhorší ze Scream vlny, co jsem viděl. to i ten blbec s hákem místo ruky byl lepší. ()

TaanStari

Ve slasherech by se člověk měl bát o hlavní hrdiny a ne čekat až konečně bude po nich. Nebo ještě hůř čekat až bude konec, protože i ty vraždy jsou dost mizerné... ()

Untitled07

Naprosto typická vyvražďovačka, která ač ničím nepřekvapí, je stále koukatelná. Navíc musím přiznat, že oproti jiným vyvražďovačkám jsem poměrně dlouho odhalovala vraha, což se mi nestává často. Valentine je na zahnání nudy naprosto parádní. Tři hvězdy. ()

char_t

Na klasickou vyvražďovačku nečekaně povedené. Jelikož je většina obsazení hodně koukatelná, aspoň dle mého pánského názoru, tak jsem přežil pár nudnějších míst, a konec vyloženě potěšil, není tak jasný a průhledný, jak jsem už od páté minuty filmu čekal :-) ()

MickeyStuma

Teenagerovská vyvražďovačka a nic víc. Proč tak ironicky? Protože se po úspěchu Vřískotu tento námět neustále recykloval a to až k zoufání. Vrah v masce, který usmrcoval jednoho středoškoláka za druhým. Jen se měnila maska, středoškoláci a prostředí. Jinak šablona stejná. Ano, je to tak.Tento snímek nepřináší nic, co by tu už nebylo a tak vyniká pouze svojí průměrností. Neznamená to však, že by byl nejhorší. Ba naopak. Neznat předchozí počiny, asi bych hodnotil jinak. ()

Raaavenek odpad!

Tento film už po sté opakuje všechna hororová klišé, nenabídne ani vteřinu napětí a hlavní padouch působí spíš směšně než hrůzně, chudák Michael Myers se musí v hrobě otáčet. Navíc je příšerný i soundtrack, holt nu-metal je teď in a tak mládež rezignuje na disco... po prvních patnácti minutách jsem se na film díval jen proto, abych zjistil kdo je hlavní padouch, což jsem si i půl hodiny před koncem domyslel. Závěrečná scéna s krví tekoucí z nosu Adama jen vymýšlí další otázky, nad kterýma ale stejně nikdo nebude přemýšlet. ()

Empire odpad!

Každej se snaží napodobit napětí a horor jako třeba v Halloweenu, každému druhému, jako tady, se to ale nepovede. A nakonec to bude dávat Nova, jako film týdne. ()

helraiser

podprůměrnej slasher kterých jsou mraky a navíc nekrvavej s nic moc zabijákem. Prakticky nulová atmosféra s mizernýma vraždama. Celkem jsem se nudil, ale na druhou stranu jsem viděl už mnohem horší. ()