Thor: Ragnarok

• USA Thor: Ragnarok (více)

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

horal3310

Tak asi jen pro nostalgii z předchozích Thorovek 3 hvězdy ale dalo to práci tam kliknout. Sice se to tu chválou jen hemží,ale pro mě to byla jen zpatlanina s neskutečně magorským závěrem. Tyhle finále,kdy nebýt Zeměgule tak všichni Emzáci pochcípají a konečně v tom vesmíru budeme sami,tak ty mě vždycky dostanou.Jen mi tam chybělo asi tak dvěstě amíků co jásají,tleskají a se slzou v oku se vřele objímají aby bylo evidentní,že bez nich by to teda nešlo.Amen. ()

blahar

Po prvním zhlédnutí to ve mně nechalo dost rozporuplné pocity, měl jsem pocit, že potencionálně výborné scény jsou zabity humorem. Po druhém zhlédnutí už to vidím jako absolutní pecku, odpoutal jsem se od předešlých pocitů a přistoupil na režisérovu hru a je to našlapaná jízda od začátku až do konce. I kdybyste odebrali ten humor, zbude hodně fajn fantasy kostra. A to ani nemluvím o tom, že všichni tady od herců po režiséra jedou na maximum a hrozně si to užívaj a na filmu je to sakra vidět. Lepší než oba díly Strážců. Led Zeppelin rulezzz! 90% ()

zadarzno

Určitě patří tato marvelovka mezi nejlepší. Snad jen Avengers a Iron man 3 byli lepší. Dost lidem, co jsem slyšel nebo si přečetl vadí místy až ten přehnaný humor, kór o jakou situaci se ve filmu jedná, ale toto vlastně přesně patří do komiksového světa Marvel. Právě v tomto se Marvel odlišuje od DC a jsem rád, že je to tak ukázané i ve filmech. Nejde jen o to pořád řešit, jestli tato situace byla či nebyla dle komiksu. Je důležité vystihnout komiks i trochu jiným směrem. A to se Marvelu daří. U Ragnaroka jsem se zasmál, užil jsem si krásné barvy, hlavní hrdina zvítězil, konečně tu byl mega silný záporák (mimochodem Cate Blanchet je neskutečná kost) a navíc tu je vlastně i zvrat v tom, že Asgard skončí tak jak skončí. Byť to bylo od půlky filmu očekávané,tak i přesto jsem si myslel, že se z toho Thor a jeho "Revengers" dostanou. A toto všechno odlišuje tuto Marvelovku od ostatních, pojatých více jako vyprávění ()

TheBlizard

Ne, ne, ne. Stojím si za tím! Je to sice popcornovka, ale přesně tohle jsem od filmu čekal. Film držel pohromadě, měl plno vtipných, ale i vážnějších momentů a solidní tempo vydrželo až do konečných titulků. ()

Korra

Tohle už byla opravdu spíš komedie, než film o superhrdinech... Ze severské mytologie zůstala jen chatrná kostra. Hel by měla být Lokiho dcera, když už... Zasmála jsem se, ale příště prosím raději na vážnější notu. Jednu hvězdičku navíc za výtečně použitou Immigrant song k podkreslení finálního střetu. ()

MrDuri

Niečo podobné ako ôsma epizóda Star Wars. Odmysliac si predchodcov, ide o skvelú komédiu so superhrdinom v hlavnej úlohe. Avšak berúc do úvahy minulé časti, Ragnarok sa k nim tematicky a svojou až príliš uvoľnenou, komediálnou atmosférou veľmi nehodí. Miestami to pôsobí priam ako paródia na univerzum Thora. Že by som sa ale nenasmial ako divý, povedať nemôžem. :) ()

Zipper

Nečekala jsem parodii... takže zklamání. Ale možná v tom někdy při dalším shlédnutí (jestli se přinutím) najdu nějaký pozitivnější rozměr. ()

Denzen

Vtipnejšie a farebnejšie než Ant-man s druhými Strážcami galaxie dokopy, no stále neviem, či sa mi tento nový smer, ktorým sa Thor ubral, páči. Neuveriteľne veľa vtipov kaziacich občas aj scény, ktoré mali byť vážne (najviac na tom trpí posledná epická polhodina) je niečo, čo som v tejto sérii absolútne nečakal a aj keď som sa kráľovsky bavil, nabudúce chcem pasáže, ktoré si zachovajú svoju vážnosť. ()

serbero

priemerny film, nič výnimočné, nič nové. Herci majú podpísane zmlúvy na viac filmov z Marvelom tak sa točí jedna hovadina za druhou. Filmy od spoločnosti Marvel už dávno stratili to čaro ako na začiatku. Dej , nápad, napätie a hlavne príbeh sa už dávno vytratilo. Teraz to je len telenovela ala Marvel. ()

ikalamity

U třetího dílu Thora Marvel zjevně vsadil na komediální základ podobně jako u Strážců galaxie. Jenže zatímco Strážcům něco takového neskutečně sluší a válíte se u obou dílů naprosto nenuceně smíchy po zemi, tady mi to jaksi nesedí. Možná je to dáno tím, že Thor není od začátku vykreslen jako komediální postava ( stejně jako Hulk) a nebo tím, že se Vás snaží rozesmát každé dvě minuty od začátku do konce bez ohledu na děj. Thor Ragnarok přinesl důležitou dějovou linku, ale já jako obrovská fanynka marvelu už ho znova ani vidět nemusím. ()

PRASÁK

Chcete se skvěle pobavit? Tak se koukněte na velkofilm Marvel Studios „Thor: Ragnarok“ (Thor: Ragnarok) z roku 2017. Tenhle snímek, kterej spáchal novozélandskej režisér Taika Waititi, nepostrádá akci, napětí a hlavně notnou dávku humoru!! Budete se náramně bavit, budete se smát! Že se film líbí, dokazují rovněž čísla. Jeho výroba stála 180 miliónů americkejch dolarů a dosud přinesl zisk přes 854 miliónů. Jde vo třetí pokračování příběhů vo Thorovi. Ty dva předchozí se jmenovaly: „Thor“ (2011) a „Thor: Temný svět“ (2013). ()

Salsecnew

Celkem smutné, že feminismus se tak často odráží v čím dál tím více titulech. Thor se nyní ztrapňuje jako blbeček, není to už ,,ten" bůh jako z minulých dílů, spíš šašek. V ženských rolích si scénáristé nedovolí víc než jedno ztrapnění. ()

Pcermis

Je vidět že rejža nebo někdo u kormidla ujíždí na 80 a 90 letech to aranžmá tomu úplně odpovídá a ta muzika je sice skvělá ale sem se absolutně nehodí. A ono co se tam nehodí je toho více spíše mi to připomíná nějakou starou arkadovku než film. Ono obecně patří celá trilogie Thor k tomu slabšímu co Marvel předvedl ale tohle je ultra slabota. Je vidět, že se všechno nedá do nekonečna ždímat. ()

Minikax

trosku mi vadili tie “vtipne” hlasky a pod. pretoze pri predchadzajucich filmoch s thorom mi prisiel vzdy taky vazny a hlavne tie pesnicky v bitke na zaciatku a na konci vazne ? 😀 ale inak dobre to bolo 👌🏻 ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)