Thor: Ragnarok

• USA Thor: Ragnarok (více)

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

Minikax

trosku mi vadili tie “vtipne” hlasky a pod. pretoze pri predchadzajucich filmoch s thorom mi prisiel vzdy taky vazny a hlavne tie pesnicky v bitke na zaciatku a na konci vazne ? 😀 ale inak dobre to bolo 👌🏻 ()

zastavka

Bohužel musím říct - zatím nejhorší film o Thorovi. Skript děs. Efekty uuuff. Disko trysko hudba, no to snad nebudu komentovat. Kostýmy tak 60%. Co je nejhorší je asi post produkce, kde jsem místy měla pocit, že kdejaký amatérský studio by to udělalo líp. Taky tolik arogance snad opravdu nebylo třeba. Přišlo mi, že se zaměřili víc na teenagery, který takovýhle frajeřinky s moderní hudbou baví. Příště by Thor mohl mít taky značkový sluchátka, iPad, boty Nike a kladivo Parkside.. ()

Tomas129

Nelíbí se mi, co tu udělali s Hulkem. Když už děláme tak nereálný svět, na který se však rádo dívá a který mám rád, tak bych v něm chtěl vidět alespoň snahu o realitu, tam kde to jde. Proč má najednou Hulk 2 osobnosti?? V díle Infinity war se to jenom potvrzuje. Vždyť je to totální kravina, aby měl po proměně najednou úplně jiný mozek, ve kterém má uložené jiné myšlenky s jinou osobností. Doteď to přece bylo bráno tak, že po proměně dr. Bannera se jeho mysl jen modifikuje (změní se). Stává se agresivnější a hloupější, ale pořád je to Banner! To s tou šílenou planetou mi přišlo trochu zbytečné a střelené. Mohl místo toho být spíš nějaký jiný vážnější svět, ale tak mělo to za úkol pobavit. Ten kameňák co pořád chtěl tu revoluci..ehm ty jeho dialogy byly trapné a ani jednou jsem se nad tím nezasmál. Nebo třeba M16ctky s téměř nekonečnými zásobníky? A jak to tak vidím, tak s naší armádou můžeme jít sundat Helu se všema jejíma poskokama :-D Ani ten ostříhaný Thor se mi nelíbí. Ten původní měl to své kouzlo boha...toto je moderní a podle mě zbytečné, protože Thor moderní být nemusí. Ostatní je fajn. Naopak to s tím doktorem Strangem bylo naprosto perfektní a hodně jsem se pobavil. Nejlepší Loki: Padám už 30 minut! :-DD Dal bych 4 hvězdy, ale za toho Hulka a další věci musím dát jen 3. ()

SilGhost

Přehnané očekávání při znalosti severských mytologií asi způsobuje moje zklamání z tohoto dílu. Tak, jak to autoři pojali zde, vnímám jen jakousi vatu k závěrečné scéně, kdy se objeví Thanosova loď před uprchlíky z Ásgardu. Hlavní hrdina zde působí jako otloukánek, i přes to, že mu otec Ódin sdělí, že je silnější nežli on, který léta svojí mocí udržoval Helu v podsvětí. Takže pořád jen čekáte, kdy se jeho síla projeví. Ódin zemře a nestane se nic. Alespoň se dozvíme, kde se zatoulal Hulk. Pokusy o humornou složku, která skvěle fungovala např. ve filmu Strážci galaxie 2 vyloudí na vašich tvářích jen chabé pousmání. Takže bych řekl, že tento díl lze jen doporučit skalním fanouškům série. Mně nenapadá jediný důvod, proč tento film shlédnout kdykoliv v budoucnu ještě jednou. ()

ketie

Asi nejvíce infantilní film od Marvelu, který jsem kdy viděla... mně se ale neskutečně líbil a to především proto, že se snažím neporovnávat s předešlými díly Thora, které byli bezpochyby vážnějšího rázu. Navíc jsem snímek shlédla hned po filmu Captain America: Občanská válka, a proto na mě Thor: Ragnarok působil i jako něco na odlehčení. Trošku mě ale mrzí, že v každém filmu od Marvelu, ve kterých se objevuje Thor, má pokaždé tato postava trošku jiný charakter, což je ale asi pochopitelný vzhledem k tomu, že každý film režíruje někdo jiný... Když jsem Thor: Ragnarok viděla poprvé, s českým dabingem, měla jsem ho i za nejvtipnější dílo od tvůrců Marvel až do doby, kdy jsem film zhlédla v původním znění. Zdá se to jenom mně nebo mají hlášky v češtině větší šťávu než v angličtině? Poslední dobou to pozoruji i u více filmů. SHRNUTÍ: Film je skvělý, hlavně co se týče scénáře (podobný jako u Strážců galaxie), nejvíce mě ale zaráží hudba, která se mi k Thorovi vůbec nehodí, a když jsem ji slyšela poprvé, tak mi dokonce připomněla Shreka 2 - jestli to bylo naschvál, to nevím. Rada na závěr: pokud chcete, aby se vám nový Thor líbil, nesrovnávejte ho s předešlými díly, DÍK. ()

lineker

Suverénně nejpoutavější dílko ze všech tří dosud vyprodukovaných bratříčků. Akce, na popcorn jízdu slušně vystavěný příběh a hlavně humor, který se nebojí. ()

stuj

Začátek bohužel odrazoval hloupým humorem, takže dost trvalo, než jsem přijal tenhle styl. Thorovské filmy jsem měl prostě za vážnější a dramatičtější. Ale Ragnarok naštěstí za čas vtáhl a některé scény pak byly opravdu: " Wow.". ()

darius1706

No, šlo to jiným směrem, než bych chtěl, ale páteční posezení u pivka to vylepšilo, bylo to po 150té zase to stejné a z Thora udělali komika, no jo no. ()

TheAnimalOne

Taika Waititi mě opět nezklamal a stejně jako u svého předchozího snímku Co děláme v temnotách chrlí jeden vtip za druhým a dokázal, že i superhrdinský film od Marvelu může být skvělá komedie, při které se velmi dobře pobavíte. Pokud jste již zmiňovaný film Co děláme v temnotách viděli tak neváhejte, jelikož tento film je pro vás zkrátka povinnost. ()

hujerita

Zábava na hovado, ale že kurevsky veľká, aspoň pre mňa. Dlho som si ho odkladal a nakoniec veľmi príjemné prekvapenie. Paráda, takto si predstavujem Thora a spol. V podstate všetko a všetci boli super. Jeff goldblum super. ()

frajerson

Toto je film, ktorý som chcel z univerza Thor vidieť. Vtipný, ale aj vážny, pretože zase ide o všetko. Hemsworth ide tradične skvelo, ale on už skrátka zrástol s postavou Thora, Tiež sa mi ráta záverečný zvrat, ktorý tu nechcem prezrádzať, ale ide o jeden z dojímavých momentov filmu. Ako som vravel, film má všetko, čo má mať a je dôstojným pokračovaním (občas krívajúcej) ságy. ()

Rumplcimprca

Zábavná nuda. Jako jo, je to zábavné, možná nejlepší ze všech dílů, ale tak šablonovité, že to vlastně nudí. Vetřelci nebo Terminátor - klasiky a každý díl jiný. Tohle je už seriál a začíná se moc opakovat a nudit! Další díl? Ne, nechci. Tak mi naservírujte zase Natálku (,,herečka´´ která nemá na to utáhnout spektakulární epopej), aspoň se nemusím namáhat sledováním. ()

Raichu.Cz

Tenhle díl Thora je rozhodně lepší než ten zbytek. Grafika úžasná, Příběh naprosto šílený(úžasný), Herecký výkon fakt šílená komedie(perfektní). Tenhle Marvel film neobsahuje jenom takový ty marvel klasiky ale taky hodně vtipů které jste v marvelu neviděli! Za mě 98% ()

ferryrys98

Film mě trošku zklamal, samozřejmě byl vtipný, ale dějově nic moc, hrozně rychle porazili Thorovu sestru. Mohlo to býti lépe vymyšlené ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)