Spider-Man: Homecoming

• USA Spider-Man: Homecoming (více)
USA, 2017, 133 min

Režie:

Jon Watts

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

EYO EYO

Super zabáva, oproti Andrea garfieldovi, ktorý bol mne veľmi nesympaticky a stal totálne za hovno tak tom Holand boduje, výborná akcia a 5.1 zvuk proste top, nebola tam taká scénka, pri ktorej som sa nudil, humorovo na jednotku a ta menšia rolička iron mana naprosto sadla, aj keď by ma potešilo, keby sa tam objavil viac krát, ďalej nová sexy teta may na topku hlavne na konci, celkom fajn a určite si pôjdem do kina aj na far from hore /100% ()

loukonicek

Nuda nuda a zase nuda. Trochu nerozumím tak dobrému hodnocení zde na ČSFD. Zbožňuju Avengers i Spidermana, ale tohle byl fakt nejslabší film ze všech. Tři hvězdy dávám za účast IronMana, jinak bych dala 2*. ()

Klofa

Po shlédnutí filmu v dabingu v kině jsem musela hodnotit jednou hvězdičkou, přišlo mi to trapné, pubertální (ukníkané) a bez vtipu. Nyní po shlédnutí filmu v originále s omluvou a pokorou měním na čtyři (i když slabší čtyři). Nikdy bych neřekla, jak může film "zprznit" špatný dabing. A to ho v Česku považuju obvykle za dobrý. Bez shlédnutí celé MCU (Avengers) série ale nedoporučuji, chybí kontext. ()

teekanee

Výborná akční jízda, který nechybí vtip ani napětí. Micheal Keaton je jako záporák vynikajicí a celkově má tenhle Spidey takovej příjemnej středoškolskej pocit, to Raimyho pavoukovi docela chybělo, už jenom proto, že hercům, kteří tam hráli táhlo na třicet. 82% ()

Figuto

Průšvih. Cpt. Am. Civil War dobrý a těšil jsem se na nového, vtipného Spideho. Ten je sice vtipný ale film nudný a záporák slabý. Tohle znovu vidět nemá smysl. Stěží jsme se dodívali. Světlé momenty s Iron Manem. ()

Wiceman

Nevím, jak přesně vystihnout moje pocity z tohohle komiksáku. Tom Holland je sice fajn Spider-man, ale k dokonalosti tomu něco chybí. Podle mě za to může neustálé vměšování ze strany Tonyho Starka, kterej mu defacto i šije kostýmy a to je pro mě asi ten hlavní kámen úrazu. Spider-man by měl být absolutní leč geniální lůzr, kdežto tady je geniální prominentní nevlastní synáček Tonyho Starka (i přes jeho menší chladnokrevnost vůči němu, ale stejně všichni víme, jak to dopadne :D ). K záporákovi už naštěstí takové výtky nemám. Michael Keaton má komiksový postavy v krvi a jeho výkon zde je opět maximální. Popravdě, vadí mi i změny v klíčových postavách Spider-versu. Z blonďatýho quaterbacka Flasha Thompsona se stal poloindickej, tmavovlasej douchebag, z MJ je tmavovlasá mulatka a tlustýho Peterova kamaráda bych nejradši vzal po tý jeho tlustý tlamě hned jak se objeví. I přes všechny tyto nedostatky jde o průměrnou akční, komiksovou zábavu a já budu jen doufat, že další díly na tom budou lépe. 3 * ()

Dalajlada

Člvěk si připadá jako v repetici. Tohle je akční hrdina pro puberťáky. Pár dobrých vtipů, spousta kokotin a zase si připadám, že jsem tohle všechno už mockrát viděl. ()

StarFsh

No, v pôvodnom komikse mal Peter Parker podstatne lepší vkus, než vo filme. Gwenyth bola sympatická bloncka, Mary Jane zrzka - modelka. Vo filme si vybral škaredé káčatko o ktoré by som si neoprel ani bicykel. ()

Anděl odpad!

Dokonce i Verbalovi se ten film líbil víc, než mně. A to už je co říct. V polovině jsem to prostě musel vypnout. Nelíbilo se mi na tom prostě vůbec nic. Spiderman co si dělá video deníček - ,,Je to středoškolák, tak z něj uděláme naivního blbečka, tuctovýho mladíka co řeší holky, je ambiciózní, chce udělat díru do světa a má v hlavě nablito.'' Iron man - ,,Dáme ho tam, protože to je přece ultimátní frajer kterej vždycky musí někoho setřít a ukázat že je to prostě strašně cool vtipnej týpek, kterej se nikdy svým vtipům nesměje.'' Hologramy a vylepšení - ,,Nikoho to už nebere, ale stejně to zkusíme a třeba to někoho ohromí. Ne, neohromí. Ale stejně to tam dáme.'' Nástup záporáka - ,,Alfred Molina, coby Doctor Otto Octavius měl skvělej a dramatickej vzestup, scény kde byl jen on fungovali a divák se s nim mohl seznámit. Ale naší cílovkou jsou lidi závislý na komiksech, memech, FB, Instagramu a srandě, takže příchod záporáka totálně urychlíme, vykašleme se na hercův potenciál a prostě to bude ,,bad-guy'' co je prostě zlej, ať je to rychlý, tuctový a jednoduchý. Radši dáme více prostoru humorům a tomu ještě humornějšímu Spidermanovi.'' Dialogy - ,,Kašlem na to. Uděláme tuctový dialogy.'' - ne vážně. Ty byly špatný už od 1. scény. Bylo vidět, jak je to prostě HRANÝ. Nejen scény, ale i dialogy, kamera, prostě všechno bylo tak strašně naivní a tuctový. Proložený nefunkčním humorem, který byl v duchu ,,však je to spiderman a je to od marvelu, tak se smějte! Klasika ne?'' Filmy od Marvelu jsou prostě stejný. Nemám chuť podívat se na další díl. Jediné filmy se Spidermanem které se mi líbí, jsou ty od Raimiho. Ty působí komiksově, postavy jsou sympatické a je to tak nějak více reálné a zajímavé jsou tam i vztahy postav. Tady to je prostě vyždímanej hadr s vizuálníma efektama, bez kouzla, bez zajímavých postav a nic tu nefunguje. - Odpad! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: V marveláckém filmovém vesmíru film číslo 17: "Policie. Jak vám mohu pomoci?" - "Spider-Man mlátí Avengery v bance na Jednadvacáté!" Pavoučího muž v červenomodrém trikotu s tváří Toma Hollanda. Film navazuje na Občanskou válku a odehrává se po oné roztržce mezi Avengery. Je tu dost odkazů k předešlým titulům z toho universa. Objevuje se tady Iron Man, Captain America či Gwyneth Paltrow. Člověk, který by neviděl předchozí filmy, se tady bude ztrácet. Na druhou stranu má film něco, co už dlouho žádná marvelovka neměla – solidního padoucha. Keatonův Vulture nechce zničit svět, jen chce zaopatřit svou rodinu a přitom se pomstít Starkovi, kterého viní za své propuštění ze zaměstnání. Obchoduje s nelegálními zbraněmi, které vyrábí z mimozemské technologie. "Svět se mění. Tak se změníme taky." Superhrdinské akce a teenagerské komedie. Příběhovou linií ze střední školy míří film na teenagerské publikum. Zklamalo mě to a to dost. Teenager nejsem. Marisa Tomei coby nejatraktivnější verze tetičky May je drobné plus. - 40%. ()

Pennywise168

Super hrdina, zajímavý padouch, zábavné vedlejší postavy... a spousta humoru. Na druhou stranu nic moc akce a ohraná zápletka. I tak je výsledkem výborný Spider-Man. Tom Holland je jako Spider-Man úžasný, Michael Keaton je parádní civilní padouch (po dlouhé době je to padouch, který nemá žádný tragický motiv, ale čistě jen finanční motivaci) a Robert Downey Jr. se mihne jen párkrát, ale vždycky zazáří. ()

Foltest

Povedený pohodový film. Párkrát jsem se i zasmál. Trošku hlubší rozměr snímku přidalo Vulturovo odhalení, což oceňuji. ()

Petsuchos

Když vás americký Babiš (Stark) s vládou připraví o vaše, i když tvrdé živobytí, protože prostě můžou, je zcela na místě zařídit se podle toho a udělat se pro sebe zase se svým byznysem a zajistit tak svou milovanou smíšenou rodinku, což je snad zásadní věc pro každého rozumného tátu od rodiny. Takže Vulture (který sice vypadá jako random postarší chlápek, ale jde o již značně vypelichaného Batmana :D) je tak mnohem sympatičtější hrdina dělnické třídy, natož nějaký záporák, jak je nám tvůrci předhazováno, než panicky trapný Parker, který kvůli svému péru (nebo peru Parker?) obtěžuje spolužačky. Naivka Parker musí za každou cenu dokazovat, jaký je hrdina, což má za následek stamilionové škody a málem stovky obětí na civilních životech. Místo aby přijal naprosto férovou nabídku a časem se přiženil do rodinného byznysu Lizina táty a prožil naprosto obyčejně nudný, ale šťastný rodinný spokojený život po boku jedné ženy, po čemž přece touží každý, kdo se nějak vymyká. Místo aby na plesu zasunul a udělal z Liz jistě tu nejšťastnější dívku na plese (a ze sebe taky), tak od ní uteče zklikvidovat byznys jejího táty a ještě ho zrakvit, nechat zatknout a následně shnít ve vězení. Jako opravdu kluk k pohledání, místo aby byl rád, že jeho vyvolená o něj (rozumněj o někoho, kdo by byl bez pavoučího kousnutí totálním zoufalcem) projevuje zájem, tak jí naprosto zničí život a ještě je z toho vysmátej. Takže padouchem je tu jedině Parker, ale bohužel dějiny píšou vítězové, tedy rozuměj ti nejmocnější z mocných bez ohledu na to, jak moc jsou či nejsou racionálně v právu, takže pro naivky to Spíďa zase dokázal a všem ukázal jak na to má a Vulture ať se smaží v pekle. Jenž ale bohužel po úderu do hlavy zapomněl, kdo že ten Spiderman vlastně je, protože kdyby ho zapřel vědomě, tak by si to shnití zasloužil, ale zřejmě ho zapřel jenom proto, aby nezletilí lobotomizovaní Spíďovo fanoušci neměli výron (do hlavy, do kalhot - jen si račte vybrat) z dalšího Spíďovo potencionálníáho ohrožení. Zachraňuje to akorát kundička Michelle, která je přesně tak ledově chladná jako několik děvčat z mého okolí :D ()

Třetí Deadpool zůstane sprostý

29.04.2022

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021