Zatímco Sidney Prescottová žije na bezpečně chráněném místě v ústraní, kolem natáčení nejnovějšího snímku pod názvem Bodnutí 3 na motivy hrůzných vražd z Woodsboro, které právě probíhá v Hollywoodu, se začne rojit počet mrtvol. Když ji narůstající teror konečně přiměje opustit úkryt, Sidney a další přeživší z Woodsboro jsou opět vtaženi do zákeřné hry ve stylu chaotického hororového filmu. Zrovna když si ale začnou myslet, že už dokáží hrát podle pravidel, zjistí, že byla všechna pravidla porušena. (HBO GO)

martins

Asi nejslabší ze čtyř dílů: proč film vidět za: 1/pěkná Jenny McCarthy, 2/zabití mého oblíbeného Lieva Schreibera, 3/scéna s vilou, jinak bída. Váhal jsem mezi 2 až 3. ()

Nikolas__

Myslím že se kvůli konci zlostí neudržím SPOILER - Sidney je jedna z nejhorších slasherových postav. Doslova jsem fandil záporákovi. Říkal jsem si: konečně půjde do série nějaká nová postava! A ona to na konec přežila. Nenávidím tu postavu. V rámci naštvání si třetí vřískot kvůli konci zaslouží ODPAD! ale dám tomu ty tři hvězdy... achjo.. Jinak rozhodně nejslabší Scream, ta série není nejhorší takže ani tenhle díl není žádnej odpad. ()

Taron

No, pořád to bylo lepší, než nesmyslně přeceňovaná jednička. I když scénu s plynem by tvůrci úplně s klidem mohli nominovat na cenu pro nejhorší scénu v historii filmu. ()

Hyssi odpad!

Tento "horor" spíše připomíná komedii.. Takovou sracku jsem dlouho neviděl. Od půlky filmu jsem sledoval v rychlosti 1.50, protože jinak se to nedalo.. [0 %] ()

blondboss

Táto séria varí z totálnej vody, ale stále sa na to dá pozrieť. Teenage vyvražďovačka, v ktorej sa Wes Craven utrháva z reťaze a neberie žiadne ohľady na logiku či klišé. Šablóna dodržaná, ani mak originality navyše, ale očividne to na svoju cieľovku sedí a funguje. Na mňa to už až tak nezafungovalo. 50 % ()

Arigato

Je těžké se přátelit se Sidney Prescott a být stále naživu… Scénář trojky může působit poněkud vykonstruovaně, mně se ale paradoxně líbí o něco víc než ten ve druhém díle. Popravdě jsem měl ale celkově o něco vyšší očekávání. ()

Akyno

Ježišmária na kríži....chráň sa kto môžeš. Pokiaľ pri druhom diele séria len degradovala, tak tretím dielom ju pochovala 3 metre pod zem. Všetko čo na predošlých dieloch stálo za to, okolo tejto snímky ani len nešlo. Nuda, nuda, a ešte raz nuda..... ()

kishi_SO

no mne sa tato cast najviac pacila! schuti som sa aj zasmial bez toho aby mi to prislo trapne alebo aby som potreboval vidiet iny film, ktory by ma prinutil sa zasmiat pri danej scene:-D A este som pripravil 8 dovodov ako natocit "dobry" .... ale vlastne co dobry????? --- film by mal zacat scenou so sexualnym podtonom (zena sa sprchuje, zhadzuje zupan, oblieka si prisvitnu bluzku). Filmy s vacsim rozpoctom si mozu dovolit i obnazene prsia --- zasadne dajte vsetkym postavam nepriestrelne vesty!!!! Keby nahodou ozili mate vysvetlenie ako je to mozne --- pri strelbe je potreba vzdy mierit do oblasti vesty! Do hlavy strielat iba v pripade vyvrcholenia celeho filmu --- vrah by mal v zasade byt ten, ktory sa najviac stazuje ze mu vrazdy pokazily zivot --- viacnasobne bodne a strelne porania neznamenaju ze je postava mrtva!! Vesta znesie i radioaktivne ziarenie! --- i postava, ktoru na platne nevidno ale vo filme pocut jej kich musi mat dokonalu kolaz o hlavnej hrdinke - prve mesiaciky, kedy o to prisla, velkost nosnej dierky, objem hlienu pri kichu a pod. --- kvôli dramaticnosti by sa patrilo hlavnu hrdinku postrelit, pripadne 2-krat....3-krat v jednej scene je zakazane!!!!!!mozno postupom casu! --- a este jedno najzasadnejsie pravidlo! Je jedno ci je medzi scenami sekundovy rozdiel a niekolko stovak metrov vzdialenost!!!! Vrah je vzdy a vsade! V splachovacej nadobke, v drvici odpadkov, v skrini, v izbe 1x1 meter je hned za Vami!!!! Iba Chuck Norris sa vie lepsie infiltrovat! Dodrzanim tychto pravidiel mate "bijak" roku v rukave:-DD ()

veverysiak

Podľa mňa v tomto prípade motyka vystrelila, nevadí mi nutné retro, ani prekombinovanosť, ani sebaparódia, možno som bol vycvičený Dvojkou, možno som tolerantný k Wesovi, možno mi práve tento štýl vyhovuje, mne sa jednoducho tie maskované odkazy na seba a iné kúsky ohromne popačovali, dokonca som sa pristihol, že už chorobne takmer v každom výroku hľadám skrytý odkaz, takže 80%. ()

david666

u trojky už se nepodařilo navázat na předchozí dva díly - film mě připadá násilně natahovaný a zejména tedy herecké výkony a dialogy hodně slabé. *** tak tak - spíše z nostalgie. ()

Venceslao90

Asi podobná mizérie jako dvojka. Možná to nebylo tak nelogické, ale zase to bylo bez atmosféry a motiv vraždění je hloupý. Kam se tohle hrabe na jedničku.... ()

Bruce_cz

Trojka je stále koukatelná, ale vázne, ve srovnání s dvojkou už nepřináší nic nového a recykluje, škoda. Ani Courtney už nevypadá tak dobře. ()

blekekeke

Jako jasný, není to jako jednička, dvojka, ale i tak je to stále Vřískot se vším všudy, i s tím nezapomenutelným ostřím nože ... ()

Tomko87

Trojka, ktorá uzatvára celú trilógiu mi príde ako najslabšia. Dejovo, vraždami a v poslednom rade finále. To mi prišlo spolu s nečakaným vysvetlením ako hlúpe a riadne prekombinované. No stále je to starý dobrý vreskot. ()

PatrikP4

Tohle bylo plácnutí vedle... Film se pokouší těžit na dobré jedničce a slušné dvojce... Po třetí už to nemuže zabrat prostě... I když je to hororová legenda a oproti jiným pořád slušné... ()

Lendak

Myslel som si, že Scream 2 je dno tejto série. Wes Craven Ehren Krueger ale nie. A tak stvorili toto. Je vo veľkom vidno, že pôvodný scénarista tu teraz nieje. Chýba tomu ten nadhľad a trošku tej satiry. Kebyže to nebol Scream ale nejaký krimi triler a viac by sa zapracovalo na scénari a postavách, tak by to bolo celkom zaujímavé, lebo to prostredie Hoľyvodu má nejaký potenciál. To samotné finále tomu nasadilo korunu ubohosti. Jediné, za čo stojí si ten film pozrieť je cameo Carrie Fisher. PS: Je zaujímavé, že aj keď je český dabing furt rovnaký, tak s ďalším dielom je to len a len horšie. VERDIKT: 2,5/10. ()