Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

LukeSharp

Nebudu hodnit jako normální film.Je v něm kupa kravin a nelogických nesmyslů,ale Hills have eyes nechce kurva útočit na Oscary!!! Jde pouze o brutální a akční jízdu ve které mají umírat lidi a mutanti tím nejdrsnějším způsobem.O tom to je a nic víc.Proč v tom hledat něco co tam není.Nějáký děj,logiku nebo tak něco.Proboha jde pouze o výsledný efekt a ten je tady více než dobrý.Až se budu chtít intelektuálně uklidnit pustím si třeba Fontánu,tady jsem se chtěl jenom a pouze bavit.A bavil jsem se.70% ()

Havala

No nazdar, bylo docela horko při dívání na ten film. Tak silný pocit panoval z té pouště. Bohužel hodně z filmu degradovala blbost těch vojáčků. A taky nápad že si mutanti založí další rod Stuartovců z páru (vlastně doslova) dívek je velice vtipná. V určitém okamžiku mi to připomínalo Texaský masakr. Všemu dal korunu závěr, kde se poslední zoufalci ocitli sami samečci uprostřed pouště ready pro další lov. Chcu vidět jak tam napasují pokračování, hoši raděj se na to vykvákněte. 2 hvězdy že sem neusnul 25%. ()

R.O.man

Keď som videl ukážky som myslel, že je to strata času. Oproti jednotke taký nezaujímavý a bezduchý dej.... Omyl, je to ale horor zo všetkým čo má horor mať. Hrôzostrašný, napínavý a treba sa pri ňom aj poriadne vydesiť.... ()

Cortesz

Byla to tupá blbost od začátku do konce, ale když vypnete mozeček a budete se soustředit jen na ten masakr tak se vám to bude líbit, pokud ste fandové tohoto typu hororu. ()

JerikoCZ

Co to sakrA je?!?! Nebetyčně stupidní slátanina, občas se ocitající za hranicí snesitelné nechutnosti. Jediná šance jak dokoukat tenhle film až do konce, je smát se hloupostem. Potom zaručuju hodinu a půl smíchu :-) ()

gruvacek odpad!

Brutální skupina těch nejbrutálnějších dřev z US army si jede za trest za totálně zpackaný trenink opalovat do pouště. Jelita se vydaj na výlet za odrazem zrcátka. Pohazujou zbraně kolem sebe a dívaj se na své děti v mobilu za kamenem aby je radioaktivní děti mohli sníst. Pakárna na entou :) (Viděnou téměř jednou) ()

Pitryx

Ale jo, když přimhouříme obě oči, tak se na film dívat dá. Já zrovna tento druh hororů nemám ve veliké oblibě, ale toto byla výjimka. Děj je poměrně svižný, skoro bez hluchých míst. Zpočátku bez efektů, ale ke konci se jich ve stylu gore několik objeví. Škoda přeškoda závěru, který je skoro celý ve tmě, takže je vidět houby. Konec filmu zůstává otevřený a tak doufejme ve zlepšení ve trojce . Celkově hodnoceno jako průměrná podívaná. OdMalej1501098201/8612 ()

Metalicum

Nevím proč bych měl chtít sledovat podruhé to samé a ještě v horším provedení. Film nic nenabízí a prakticky u něj neudržíte pozornost. 15% ()

AlexUnited

Tak. A teraz ako si pri tomto obhájiť 5 hviezdičiek? Horry majú oči 2 je krásny prototyp oddychovky, pri ktorej môžete vypnúť mozog a len sa pozerať čo sa bude diať. Ano, ja viem, že postavy sa správajú nelogicky, že sú tu isté nezrovnalosti, a oproti jednotke ktorá vynikala skvelou atmosférou sa dvojka môže zdať iba ako primitívna rezanica. Ale toto sú nedostatky, ktoré oddychovkám môžeme odpustiť. Po dopozeraní filmu som mal z neho veľmi dobrý pocit, možno aj preto, že som čakal nejakú absolútnu somarinu a na počudovanie som sa prichytil, že film pozerám s absolútnym zaujatím a napätím. A mimochodom - scéna s kadibúdkou bol jeden z najlepších komediálnych momentov, aké som kedy videl. Taký intenzívny výbuch smiechu mi napríklad žiadne How I Met Your Mother (alebo tomu podobné žánre) nikdy nemôžu dať. ()

MaxForValue

Nebolo to tak strašné ako som očakával, avšak za očakávaniami zaostal Wes Craven, ktorý naservíroval absolútne nezaujímavý film prakticky bez scenára, ktorý sa snaží ťažiť akurát tak zo svojej hororovej časti, ktorá, hoci z námetu sa to priam núka, neponúka absolútne nič mysteriózne a len čisté krviprelievanie bez snahy o nejaký príbeh. ()

anyonecek

Bože co tohle bylo za kravinu, no děs a hrůza. Bohužel v televizi zrovna nic jiného nedávali, tak jsem byl nucen si tam dát nejmenší zlo a asi jsem si naopak vybral nejvetší zlo. ()

HEED

Dodíval jsem to do konce, ale byl jsem spíše znechucený. Příliš násilí a přitom tupý příběh. Když tam člověk pošle speciální jednotku, tak by očekával trochu jinou reakci, než tu, kterou nám tu servíruje Martin Weisz . Opravdu to byla brutální nuda. Na první díl nedám dopustit. ()

Patches1984

Taková esence dvojkovitosti - nápady už jsou pryč, zůstalo jen hlavní téma. A to holt není dostatečně nosné, aby uneslo ještě druhý film na stejné úrovni jako jedničku. Ale zase taková katastrofa to není, koukat se na to celkem dá. Vojáci se sice chovají občas spíš jako banda teenagerů, ale jsou ještě ve výcviku, takže to jsem schopen překousnout. Jinak prostě jen tuctové béčko bez ambicí. 5/10 ()

BodG

Film je založen na absolutní neschopnosti vojenské jednotky, která neumí řešit základní krizové situace, vypořádat se na klasické poměry s elementární hrozbou. Příběh je chabě vysvětlen, žádného dodatečného infa krom pseudoreálné masáže, kdy stejně jakýkoli divák pozná, že se nemůže jednat o film založen na skutečné události. Veškeré filmové potyčky skončí ad absurdum a konec nijak nenadchne. Zklamání na které bych se znovu nechtěl podívat. ()

Daryl.Dixon

Zajímavě pojatý sitcom. To byla elita armády nebo jelita z ústavu, který by se do konce filmu klidně zvládli odrovnat sami i bez těch záporáků. Myslel jsem, že zbraně dětem do ruky nepatří. Teď už chápu, že ve Vietnamu dopadli, jak dopadli. Tak to dopadne vždy, když amíci nepoužijí kobercové nálety a podobné vyhlazovací taktiky předtím, než pošlou na věc pěchotu. Navíc tihle byli zoufalí: "Musíme zůstat pohromadě"..."Hm, tak se mějte, já jdu sám"..."Když budeme držet pohromadě, tak přežijeme"..."Já jdu sama čůrat až na druhou stranu skály, aby jste mě neslyšeli, až budu crkat a hlavně pak volat o pomoc"..."Nelezte do tunelů, umřete"..."Jé tunel, jdeme tam a budeme volat haló, aby o nás každý věděl"..."Hlavně potichu"..."Jejky jejky bojim bojim...PAVOUK!!!". No a pár vět těsně před smrtí: "Co je to tam za zvuk, jdu se podívat", "Nikdy mě nedostanete", "Je to v pohodě, nic tam není"...Jo a Daniella Alonso si z tohohle filmu odskočila na natáčení filmu Pach krve 2 a ani se nemusela převlékat. ()

Brano

Priemerne pokračovanie úspešnej jednotky. Tá skvelá, depresívna atmosféra sa už vytratila. O dosť slabšie oproti prvej časti, ale stále sa nato dá pozerať. Príjemnú rodinku tentoraz nahradili po zuby ozbrojení mariňáci, ktorým ani ich moderné zbrane nepomôžu. Takýchto filmov je v dnešnej dobe kopec. Navyše nové herecké obsadenie je dosť slabé. ()

Murysek

Nápad postavit proti mutantům vojáky byl super, bohužel se ale jednalo o větší lůzry, než předchozí rodinka na dovolené. Snaha o nechutnost a drastičnost převažuje nad vším ostatním a i tak to není nic, co by člověk znechuceně vypnul, takže ať už byl záměr udělat dobré pokračování, dobrý horor, nebo nechutnou sračku, která pobouří davy, rozhodně nevyšlo ani jedno na 100%, vznikl pouze lehce podprůměrný horor, kde člověk kroutí hlavou nad více blbostí, než pouze klasické chození do tmy a neznáma, rozdělení se atd... ()

ac1976

To isté ako natočil Aja, ale pribudli maskáče a vylet do latríny. Opäť tie hrozné kecy nadržaných bubákov a pár litrov kečupu. No vojačky fešandy a pekná jú es púšť z Maroka. 😁 ()