Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

Cechyno4

Obyčejná vyvražďovačka + velmi nepřesvědčivé herecké výkony. Dávám jednu hvězdu za již zmiňovanou scénu mačety a tobogánu :) ()

Dr.Bishop

Sterilní němčourská vyvražďovačka - slabý horor, slabý slasher, slabí herci, slaboučký "scénář", atmosféra se zdržela někde na půli cesty do Liberce, o nějaké psychologii a (nedej bože) dialozích se nemá cenu ani bavit...Kolegové ze SRN dodrželi svou standardní "laťku" (rozuměj filmové vakuum) - což mimo jiné znamená, že stejný požitek vám přinese zírání na stěnu toalety při defekaci. Jo, ta jedna hvězdička je za tobogánovo-gynekologickou smrt slečny Rybové, to mě opravdu upřímně rozesmálo :) 5% ()

Sefik

Německý pokus o vyvražďovačku ala Vřískot z prostředí Aquaparku Babylon v Liberci. Film víceméně o ničem, ale od té doby se trošku bojím jet na skluzavce. Scéna s ostřím, které půlí jezdce na ní je úžasná a film povyšuje u mě na 3 hvězdy. ()

da_silva

Jo !!! Tenhle film je tak neskutecne spatne napsanej, treskute strasne natocenej (ultralacina kamera, neustaly pocit ze nekdo zamerne vystrihnul par zaberu aby zvyraznil logicke diry ve scenari) a prehlidka naprosto tragickych skopcaku, doplnenych herecky trochu nadanejsimi Brity a ceskym krovim. Objektivne vzato jedoznacny odpad, ale ja naperu dve hvezdicky, protoze od tohle filmu jsem cekal ze se pobavim na ukor tvurcu - a film predcil vsechan ocekavani!! Smal sem se skoro celou dobu, vrahuv motiv byl vylozene ROFL (a to tyhle zkratky nenavidim, ale tahle to presne vystihuje) a samozrejme Linda Rybova a jeji smrt je za samostanou hvezdicku :) - i kdyz je to samozrejme taky uplna ptakovina jako zbytek filmu. Chudak McAvoy, tehdy este asi netusil jaka ho ceka budoucnost. ()

Alfonso198 odpad!

Zcela neotřelé téma, vynikající zpracování a zábavné jako telešopink ve 4 ráno na nově. Na tom snad musel spolupracovat sám velký Uwe Boll... ()

MaxQ69

Šmarjá, to si děláte prdel?! No to jsem možná trochu přehnal, ale stejně tak i tvůrci tohoto "hororu". Děsný děj, zápletka, herecké výkony, kamera, zvuk a režie. Je vidět, že se vedení ujalo Německo. Ne, že bychom to zvládli líp, ale způsob, jakým se Němci usilovně snaží napodobit Američany není jen trapný, ale smutný. Žádný nápad, inovace ani originálnost. FIlm nemá hlavu ani patu a naprosto se vymyká veškeré logice. U dialogů a hlášek mi málem vypadly oči z důlků, jak jsem je obracel vsloup. 10% za to, že jsem dlouho nevěděl, kdo je vrahem. ()

BlondSw odpad!

Tak tohle bylo z toho slabšího soudku. Nesmysl za nesmyslem se tady odehrává. Já osobně mám ráda, když oběti hodně trpí a je to masakr i na psychiku. Když horor, tak pořádnej ne?! Docela ztráta času tohle, ale tak zajímalo mě o čem to je. Kamarádky mi tenhle film poradily tak jsem si ho prostě stáhla. Né vždy se člověk trefí do toho, co od filmu ostatní čekaj. Celkově to stálo docela za nic, protože horor s dobrým koncem vážně není horor. Říkej si co chceš.. ()

TheMe odpad!

Průšvih, katastrofa, ztráta času. Jestli mě někdy nějaký film dokázal zvednout ze židle, tak tento se k nim řadí. Nicméně ne, že bych byl tak nadšen, ale že jsem od televize chtěl odejít. Když jsem ho viděl před pěti lety, alespoň jsem se u toho zasmál, to je pravda. Bylo to u scény, kdy frčí tuším Linda Rybová dolů tobogánem :-).. A dobře jí tak, protože když filmaři přiblížili v jednom ze záběrů její pozadí, měl jsem chuť okamžitě film vypnout. Ne, ne, ne, tohle už opravdu nikdy!!! ()

Midnighton

Člověk si říká, že se alespoň sataricky zasměje, tady se mi tedy koutky pohnuly jen jednou, a to když si ta slečna dala rekord v zadržování dechu pod vodou, načež ho oslavila cigaretou. Pointa uplně nulová - študáci jdou pařit do aquaparku a jeden znich si veme motorkářský oděv a sejme je mačetou. Co víc na tohle říct?? Herci bídní, pověstné krvavé efekty nepřirozené. 1 hvězdičku za hezkou masku. ()

Jenn

Je to asi moje vina, že s mladou sledujeme hlavně béčkový horory, ale co to sakra bylo :D :D jedna hvězdička za dost příjemnou smrt pro Rybovou, kterou nemůžu vystát a tak jsem jí to i přála. ()

ap2001

Poměrně svěží vyvražďovačka a taky nechtěná komedie, když si představíte třeba Beverly Hills 90210 naroubované na Prahu :-) ()

huriccan

něco málo, docelá malinko z dobrýho, teenagerovskýho krváku se tam dá najít, ale musíte fakt hledat a na to většina lidí asi nemá nervy. Nehodnotím scenář, to se prostě v tomhle žánru nedá ()

Fill16

Kdysi se mi to moc líbilo, ale poté co jsem prozřel musím uznat, že je to typická německá pičovina ... Tobogán pro mě ale zůstává pořád tou nejlepší scénou z tohoto filmu. Ještě že jsem tenkrát JAKO MALÝ DĚCKO v tom libereckým BABYLONU byl předtím, než jsem shlédl tento film. Teď mám zase chuť udělat si z někoho srandu, převlíknout se za tohoto vraha a jít si trochu zaplavat :-) Kdo do toho se mnou půjde??? ()

Johnner odpad!

Nevím, na co si ten vrahoun na konci stěžoval. Já kdybych měl schopnost teleportace jako on, tak se ze mě nestane zakomplexovaný mordovač kamarádů, ale zakomplexovaný superhrdina, kteří jsou dnes v módě. Uznávám, že ne všechno v tomto filmu patří na smeťák. Především v úvodní části než nechutně plakátoví hrdinové dorazí do bazénu lze pozorovat aspoň záchvěv atmosféry, stejně tak během vyšetřovací vložky. Co je to však platné, když tvůrci z těmito částmi zacházeli jen jako ze způsobem nabobtnání filmu. No, a pak tu máme napůlenou Lindu, aneb tobogán je zhouba. Stačí to na vytažení z odpadu? Ale kdeže... ()